Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brother TN-3030 TN-3060 - Jaki proszek do regeneracji ?

Whistosik 20 Mar 2009 14:48 2854 7
    Whistosik
    Level 10  
    Witam
    Jaki proszek można zastosować do kaset TN-3030 TN-3060 ?
    Do drukarek : HL-51XX/DCP-8040/8045/MFC-8220/8440/8840
    Toner ten pracuje z bębnem DR-3000

Czy będzie pasował od TN2000 lub TN-3130 ?
    wladek83
    Level 32  
    Ja nie wiem, ale na twoim miejscu zadałbym to pytanie sprzedawcy tonerów, np. Agawa. Kto jak kto, ale profesjonalni sprzedawcy powinni wiedzieć najlepiej. Poza tym masz gwarancję - jeśli się pomyli to zażądasz zwrotu gotówki na podstawie pisemnej (mailowej) korespondencji z deklaracją zgodności sprzedawanego towaru.

Pzdr.
    Whistosik
    Level 10  
    Tylko ceny jakie oni mają są porażające.
    Dlatego pytam możne ktoś już sypał jakiś proszek od innego Brothera i pasował
    luks_x
    Level 13  
    Agawa nic Ci nie pomoże. Mam ich proch do tej drukary ale on jest inny niż w TN2000. Myślę że musisz wziąc dedykowany bo mam sporo tonerów i jak pytałem jaki można zastosować to nic mi nie dopasowali
    Whistosik
    Level 10  
    Witam
    Udało sie komuś może już dobrać proszek do tych tonerów ?
    one_eddie
    Level 25  
    Temat dość stary ale właśnie kończy mi się toner i chciałbym ponowić pytanie. Jaki proszek można zastosować czy ten aktualnie jako jedyny dostępny w "znanym serwisie na A" będzie pasował? Ktoś go używał?

W aukcji pisza cos również o dzwigniach resetujących. Czy ktoś może przybliżyć mi o co dokłądnie chodzi?
    luks_x
    Level 13  
    E-comp sp[rzedaje dedykowane prochy do tego.
    Reseter lever to taki dynks plastikowy kóry wkładasz do mechanizmu tonera (resetuje on poziom tonera - będzie Ci potrzebny)
    siersc44
    Level 13  
    Trochę stary temat, na alledrogo są tonery (200g = 20zł).
    Z tego co wiem kaseta 3060 nie ma dźwigni resetującej.