Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mały czujnik ruchu gdzie dostanę?

djlukas 20 Mar 2009 20:19 4830 5
  • #1 20 Mar 2009 20:19
    djlukas
    Poziom 27  

witam

zrobiłem sobie oświetlenie diodowe po szafkami w kuchni. teraz potrzebuje kupić czujnik ruchu do tego, ale chce żeby był mały bo chce go umieścić pod szafką i nie chcę żeby był bardzo widoczny. szukałem w internecie ale nie mogę nigdzie znaleźć takich miniaturowych. gdzie mogę taki dostać?

0 5
  • #2 20 Mar 2009 20:28
    elec
    Poziom 16  

Ja proponuje podtynkowy do zwykłej puszki 60. Nie szpeci no i ostatecznie możesz sobie obsadzić go w puszcze do regipsów.

http://www.bemko.pl/produkt,SES01WH,23.html

Jest tego wiele wystarczy poszukać a nawet w zwykłych sklepach elektrycznych większych dostaniesz.

0
  • #3 25 Mar 2009 12:18
    djlukas
    Poziom 27  

takie to wiem ze dostanę, ale mi chodzi o to, żeby zamontować pod szafką nad blatem. chce żeby światło zapalało się jak dojdę do blatu, no i żeby go nie było tak bardzo widać. do puszki odpada bo są już płytki. dlatego szukam znacznie mniejszego jak standartowe do lamp halogenowych.

0
  • #5 25 Mar 2009 20:06
    jatzek j
    Poziom 21  

Siemanko .A może ,, zwykły '' , tani czujnik z lampy , reflektora . Przejdż się kolego na ,, balcerka '' a tam za parę zet kupisz czujnik ruchu z krajów wiadomo jakich .

0
  • #6 27 Mar 2009 10:27
    djlukas
    Poziom 27  

sharp dzięki, właśnie o taki mi chodziło. cena naprawdę powala, ale znalazłem na allegro za 155 z przesyłką.

0