Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czarny ekran po instalacji sterowników do karty graficznej

20 Mar 2009 20:31 4163 4
  • Poziom 2  
    Witam, posiadam laptopa pavilion dv5 1020ew.
    Jako, że komputer posiadał vistę, która bardzo spowalniała pracę komputera, postanowiłam zainstalować swojego starego xp.
    Wszystko chodziło dobrze, dopóki nie zainstalowałam sterowników do karty graficznej, po zrestartowaniu komputera ładnie pojawia się bufor, po czym pokazuje się czarny ekran(komputer się uruchamia, widać moją dostępność na skype, na innym komputerze, słychać także dźwięk włączania i wyłączania systemu, tylko brak obrazu)

Próbowałam wejść w tryb awaryjny (nie uruchamia się) następnie robić naprawę systemu z płytki. Bez skutku.
    Co mogę zrobić, żeby uporać się z tym problemem, nie mogę zrobić formatu, ponieważ na dysku znajdują się ważne pliki.
    Proszę o pomoc.
  • Spec od komputerów
    Dlaczego tryb awaryjny się nie uruchamia ? Moze zbyt późno wciskasz F8? Należy odinstalować sterowniki karty graficznej i zainstalować inne.
  • Poziom 2  
    Po wybraniu opcji tryb awaryjny, mam tylko "_" w lewym górnym rogu. I nic się nie dzieje

Tryb awaryjny z wierszem poleceń też nie działa. Jest jakiś inny sposób odinstalowania tych sterowników?
  • Poziom 2  
    Spróbuje zainstalować windowsa na pendrive i tak uruchomić komputer po czym odinstaluje te sterowniki. Jak mi się uda napisze co trzeba dokładnie zrobić.
  • Poziom 32  
    Jak jest okno zapraszamy to wciśnij CTRL+ALT+DEL i puść DEL i jeszcze raz powinien pokazać się wybór użytkownika twój i admina wybierz admina tam usuń sterowniki do grafiki.