Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program servisowy Autodata

21 Mar 2009 20:19 88666 31
  • Poziom 18  
    Posiadam najnowsza Autodate , ale nie jest po polsku.Zlyszalem,ze istnieje program"vorkschop" ktory jest podobny do Autodaty ale jest po polsku. Gdy wrzucilem na Google pokazaLmi tylko ruskie strony. Moze ktos zna link gdzie mozna znalesc ten program.W tej najnowszej Autodata sa wszystkie samochody do 2008 roku i musze przyznac, ze jest warty tych 1500 Euro. Chcialbym przyrownac te dwa programy.
  • Poziom 42  
    Mam WorkshopDate i Infotech , po polsku.Kontakt na PW.
  • Poziom 33  
    Wg. mnie Autodata jest lepsza.
  • Poziom 25  
    Autodata sprawia wrażenie starocia w porównaniu z Infotech-em lecz jest odwrotnie. Wystarczy wejść w zdjęcia czy opisy instalacji a się przekonamy od razu który jest lepszy. (i nie wiem czy ktoś zauważył ale w Infotech-u nie działa opcja drukuj). Crack specjalnie wadliwy.

• Poziom 17  
    A u mnie działa :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Miałem infotecha na próbę 30dni i wcale nie żałuję że 30 dni minęło bo gdybym miał za to zapłacić byłbym bardzo niezadowolony.
  • Poziom 18  
    Mam teraz wszystkie programy i moge porownacje, musze przyznac,ze Autodata jest najlepsza,szkoda tylko,ze nie ma po polsku.
  • Poziom 18  
    Nie wiem czy to jest orginalna Autodata, Napisalem do servisu od Autodaty i dostalem odpowiedz ze nie ma po polsku. Tez ceny troche mi sie nie zgadzaja. Autodata CDA3 3.18 kosztuje 900Euro, ta polska jest bardzo tania. Moze ktos wie troche wiecej na ten temat.
  • Poziom 32  
    witam, uzywam info-techa 2007 i kolego weryfany drukuje sie wszystko nawet bezpieki :), natomiast auto data mnie wnerwia ze zgledu na pokrecony układ otwierania , ale to jest pewnie indywidualne odczucie, infotech daje prawie 3,5GB info to jest prawie wsio , do tego jeszcze inne publikacje i mozna działać , ale z tymi programami jak z kobietami kazdy ma własne upodobania, :) pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Leszkor napisał:
    Nie wiem czy to jest orginalna Autodata, Napisalem do servisu od Autodaty i dostalem odpowiedz ze nie ma po polsku. Tez ceny troche mi sie nie zgadzaja. Autodata CDA3 3.18 kosztuje 900Euro, ta polska jest bardzo tania. Moze ktos wie troche wiecej na ten temat.

Polska wersja autodaty to 3.17 i jest okrojona tz nie ma klim.,poduszek i abs-u nie warto inwestować wiem bo mam kilka wersji.
  • Poziom 11  
    a widział ktoś autodate usa lub ma do niej dostęp ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 22  
    Mam workshopa, fajny polski programik, ale autodata 2007 lepsza, dokladniejsza.

A wg mnie najobszerniejszy jest Bosch ESI sądząc po jego "wadze" wlaśnie ściągam, zobaczymy co to będzie

Ja mam autodate usa
  • Moderator Samochody
    goldwinger napisał:
    Miałem infotecha na próbę 30dni i wcale nie żałuję że 30 dni minęło bo gdybym miał za to zapłacić byłbym bardzo niezadowolony.

Popieram, korzystająć z tego programu miałem wrażenie że tworzył go ktoś kto nigdy nawet pos maskę w samochodzie nie zaglądał, w dodatku znalazłem kilka błędów w schematach istalacji elektrycznych a to już bardzo denerwujące.
    Co do wersji jezykowej to wolę w jakimś obcym języku niż z błędami w tłumaczeniu.
  • Poziom 15  
    Marcin_ca1.Jeśli chodzi o wagę to jest jeszcze All Data.Ma ponad 80GB./95.14/Link.
  • Poziom 18  
    widze ze jednak wiekszosc uwaza ,ze Autodata jest najlepsza. Jak ktos juz napisal dokladnosc tlumaczen jest nie najlepsza.Sciagam teraz Autodata 3.23 zobaczymy jak ona wyglada.

• Poziom 15  
    jak ktoś będzie zainteresowany takimi programami jak info-tech autodata lub workshop to niech pisze do mnie na gg a wyślę mu linki z takowymi programami oczywiście nie w wersjach 30dniowych :D
  • Poziom 16  
    Dobrym uzupełnieniem autodaty jest Tolerancedata firmy Protech.Jest pare rzeczy których brakuje w autodacie.Polecam je razem.
  • Poziom 18  
    Nigdy nie slyszalem, to sa polskie software?
  • Poziom 31  
    A widział ktoś jakiś program z rysunkami i wymiarami ram samochodów ciężarowych i dostawczych ?
    Nawet autodata niema czegoś takiego w ofercie :-( , a mi czasem by się przydało coś takiego.
  • Poziom 18  
    nie jestem pewny, ale wydaje mi sie ,ze Autodata ma extra program na samochody ciezarowe i dostawcze gdzie wszystko jest