Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konta użytkowników - zniknęła zawartość jednego z kont

21 Mar 2009 23:57 1851 5
  • Poziom 11  
    Mam pewien problem z kontem użytkownika, a mianowicie włączając komputer i klikając (jak zawsze) na ikonkę danego profilu ku zdumieniu otworzyło mi się nowe konto (świeże). Czyli wszystkie te dokumenty, które się tam znajdowały nazwijmy to- 'zniknęły', bo oczywiście do tych dokumentow mozna wejsc poprzez inny profil i document settings.
    Ale problem leży w tym, dlaczego tak się stało i dlaczego zostało usunięte to konto i jak je można odzyskać? ntuser.dat znajduje sie na swoim miejscu, a mimo to jak klikam na tą ikonkę to pojawia się jakby nowy profil.

Może ktoś wie jak przywrócić stary profil? co nalezy zrobić?

Aha dodam może jeszcze, że jak wziąłem moj komputer /wlasciwosci /profile uzytkownika/ to tam pisze, że to konto jest typu kopii zapasowej a inne sa normalnie, czyli typu - lokalne.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Uszkodzony profil lub profil tymczasowy, z dołożeniem nazwy OS-a, będzie zapewne dobrym zwrotem dla skierowania pytania ku googlom.
  • Poziom 11  
    DriverMSG napisał:
    No a wersja systemu operacyjnego to ...

można powiedzieć, że standardowa, czyli XP SP2 ;)

Pierdoła z Gądek napisał:
    Uszkodzony profil lub profil tymczasowy, z dołożeniem nazwy OS-a, będzie zapewne dobrym zwrotem dla skierowania pytania ku googlom.

zgadza się, przeszukałem i w tym kontekście wcześniej i znalazłem informacje, że należy usunąć profil który sam się utworzył TEMP, ale ta metoda nic nie dała, bo za każdym razem jak się loguje na to konto to jest jakby startowe.
  • Poziom 11  
    DriverMSG napisał:
    Zaloguj się w trybie awaryjnym jako administrator , skopiuj sobie dane , zrób nowe konto i usuń wszystkie zbędne .

no tak zrobiłem wcześniej, ale myślałem że da się jakoś normalnie tamto konto odzyskać, skoro to plik tymczasowy, czy jak tam pisze kopia zapasowa...