Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mam problem z drukarką Canon 2100 pojawia się błąd kasety

21 Kwi 2004 18:15 1895 8
  • Poziom 2  
    [img] Nie wiem co się dzieje z moja drukarka. Kupiłem nowy tusz i przez pare dni drukowała, az pewnego dnia przestała. Na domiar złego pojawił mi sie bład kasety, kiedy wszystko dobrze mam zainstalowane. Drukarka przestała odpowiadać, jedynym jej przebłyskiem jest moment kiedy wyłacze ja z zasilania i ponownie włacze. Wtedy to głowica ustawia mi sie na środku :( bez znaczenia czy pokrywa górna jest otwarta czy zamknięta. I nie wiem czy po prostu poszła mi głowica czy coś innego? Prosze o rade jak mam rozwiązać mój problem, a jeśli zepsuła się głowica czy jest sens kupna nowej?
    Z góry dziękuje[/img]
  • Poziom 27  
    Poszukaj na forum, już o tym było. Sprawdź switch na górze czy zwiera przy domknięciu obudowy, przeczyść styki na katridżu i w drukarce w miejscu styku z głowićą, zacznij od tego na późniejszy ogień switch.
  • Poziom 12  
    Witam
    Czy ta drukarnia pokazuje jakis blad ?
    Jak tak to jaki ?
    Pozdrawiam
  • Poziom 27  
    Przecież jest napisane jaki!!!!!!!!!! Pojemnik wyjeżdża na środek, to znaczy uszkodzony pojemnik! lub nie właściwy, brak styku, lub niedomknięta klapa!
  • Poziom 2  
    Zrobiłem tak jak mówiłeś, ale niestety moja drukarka nadal milczy :( Chyba jednak będę musiał ją odłozyć na półke i na mojej drukrace bedzie teraz tylko i wyłacznie osiadywał kurz. Dziękuje za pomoc :) pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Witam
    dostałem niedawno drukarkę Canon BJC 2000. Niestety nie działa. Po załączeniu kartridż wyjeżdża na środek i pojawia się komunikat:
    Wystąpił błąd kasety BJ. Zainstaluj prawidłowo kasete BJ zamknij przednią pokrywę drukarki.
    czy to oznacza że trafiona jest głowica?
    Czy mógłby ktoś napisać jak zresetować pampersa?
  • Poziom 21  
    Niestety cały "urok" w Canonach polega na tym, że co jakiś czas ni z tego ni z owego pada głowica. Po wymianie wszystko wróci do normy. W tym przypadku resetowanie pampersa raczej Ci nie pomoże, chociaż jak chcesz to spróbuj. Ściągnij sobie po prostu serwisówkę z elektrody.
  • Poziom 15  
    Jeżeli głowica staje na środku to przypuszczalnie spalone są grzałki dysz
    Zmień głowicę szczególnie jeżeli była "regenerowana"
    Zdarza się to zarówno w BC20 jak BC21

pozdrawiam 8O
  • Poziom 12  
    Napewno jest głowica do wymiany .Na 99,9%.Pozdrawiam