Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zrobiłem "usuń partycję", jak odzyskać z niej dane

hery_dominik 22 Mar 2009 00:12 1079 1
  • #1 22 Mar 2009 00:12
    hery_dominik
    Poziom 9  

Wiem ze to już tutaj jest i na ten temat znajduje się dużo informacji, ale mam pewien problem z którym nie mogę sobie poradzić i proszę o wyrozumiałość.

Otóż utraciłem dane z dysku 250GB, który mailem podzielony na dwie partycje i za pomocą panelu sterowania - narzędzi administracyjnych - zarządzanie komputerem - zarządzanie dyskami kliknąłem na jedną z nich prawym przyciskiem myszy i zrobiłem podajże "usuń partycję" (na jeden z nich) to trwało chwilę ale ona już nie działa.

Kiedy wchodzę do "mój komputer" ona jest ale wejść do niej już nie mogę - wyświetla się błąd i zapytanie - "Dysk w stacji jest niesformatowany Czy chcesz sformować go teraz?" (z drugą partycją na tym dysku jest wszytko OK, nic z nią nie zrobiłem i ona działa normalnie). Dodam tylko że miałem tam pliki dość duże filmy, muzykę, zdjęcia. (duży rozmiar danych)

Wiem, ze mogę to jakoś odzyskać ale nie mogę sobie sam poradzić czy poświęcił ktoś by mi tyle czasu żeby na GG mi to wytłumaczyć i doradzić jak to najlepiej i w jaki sposób zrobić, bardzo proszę o pomoc.

Proszę się jeszcze raz zastanowić nad treścią posta, bo prosisz o pomoc na forum a nie na Twoim GG.
    Jeżeli używasz działu technicznego jako prywatny "słup ogłoszeniowy", to post wyląduje w koszu. (gsm_virus)

0 1