Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Punto 1,2b 60KM brak mocy ogromne spalanie - pomocy!

22 Mar 2009 10:49 4319 20
  • Poziom 15  
    Witam kupiłem mojej kobiecie punto I 1,2B 60KM 1995r po zakupie okazało się ze ma okrutne spalanie prawie 12l / 100km
    Czym może być spowodowane takie zjawisko ?! Moc tego punto jest bardzo słaby obroty na silniku max 4500 a prędkość max 100km/h
    pomóżcie gdzie może być przyczyna ponieważ ten pożeracz paliwa mnie puści z torbami :(
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V

• Poziom 27  
    Witam sprawqdz sondę i ogólny stan silnika a ile ma przejechane
  • Użytkownik usunął konto  
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Poziom 12  
    A ja wiem!! :D Żeby auto mniej paliło nakleja się na blok silnika plastry "Nicorette" ponoć pomaga to rzucić całkowicie palenie!! Normalnie rewelacja!! :shocked!:

Moderowany przez robokop:

No to tydzień odpoczynku od forum. Regulamin pkt. 10.4

• Poziom 15  
    Myślę że przejadę się z tym fantem do jakiegoś mechanika ale hm co powie mądrego może coś podobnego jak kolega killer ool
    A panowie też słyszałem opinie żeby ustawić zapłon sprawdzałem filtr powietrza i jest ok ale podczas jazdy widać dalej jak wskazówka spada do zera - aż słuchać wir w baku haha!
  • Poziom 12  
    zobacz moduł i przewody wysokiego napiecia, czasem cewka ,a i cisnienie z pompki paliwa masz odpowiednie?
  • Poziom 15  
    hm jaki ten moduł!?!? bo a gdzie on sie znajduje ?
  • Poziom 15  
    elektrit czyżby ten punto nie miał modułu - obstawiam ze auto z 95' raczej komputera nie miało . . . widzę ze elektrit jestes specem a wiec może podpowiesz co jest mniej więcej nie tak ze tyle to auto żre a nie ma mocy w końcu na 60KM w takim pudełku powinno się zbierać a tutaj dramat 100/hmax
  • Poziom 15  
    Wiecie jestem elektronikiem z zawodu lecz z samochodami nic nigdy wspólnego nie miałem i porostu mniej więcej chciałem wiedzieć co i jak?!
    pojadę teraz to jakiegos magika mechanika i może cos poradzi wtedy napisze co i jak
    narazie dzieki panowie za wskazówki no i trochę śmiechu ...
  • Poziom 21  
    Szanowny Panie Elektrit - szanuje Pana za bardzo wszechstronna wiedze z zakresu naprawy auteczek ale mam malenka prośbę...Moze jednak byłby Pan tak uprzejmy i darował sobie te mało wybredne "żartasy" i "dykteryjki" słowne i jak dawniej to bywało pozwalał nam maluczkim korzystac z Pana wiedzy?Mysle ze jako spec od naprawy samochodow lepiej pan sie sprawdzi niz opowiadajacy "żartasy".Pozdrawiam.J.