Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komfort Passat B4

22 Mar 2009 14:26 3544 9
  • Poziom 10  
    witam!!! a mianowicie, mam passata rocznik 95r. z fabrycznym zamkiem pneumatycznym na kluczyk, ktoś założył sterownik do tego zamka na pilota, sterownik posiada funkcje domykania szyb, czy idzie to zrobić jeśli ten passat ma elektryczne szyby ale nie ma systemu komfort?? czyli po przytrzymaniu kluczyka na zamknięcie nie domyka szyb!!!

z góry dziękuje za wszelką pomoc!!!
  • Poziom 13  
    Jeżeli alarm ma w sobie taką opcje to wystarczy że znajdziesz odpowiednie kable od alarmu i wepniesz się w instalacje szyb, ale jak to zrobić to już inna bajka
  • Poziom 16  
    kolego nowy186 do wiadomosci! Jak nie ma fabrycznego KOMFORTU to se moze wpinac i wpinac tak tak i NIC! z tego nie wyjdzie
  • Poziom 13  
    Nie wiem jak to działa, ale wiem ze kupiłem alarm z domykaniem szyb, szyberdachu, centralnym zamkiem, itd. Dałem dla elektryka samochodowego i mam to zamontowane w Oplu Calibra... tam jest ten "fabryczny KOMFORT"?
  • Poziom 16  
    Kolego Nowy186 w takim razie Twój elektryk musiał Ci założyć dodatkowy moduł komfortu.
  • Poziom 10  
    dzięki koledzy tak właśnie myślałem ze nic z tym nie zrobie jak nie kupie dodatkowego systemu komfort!!! a jaki byście polecili?? chodzi mi o jakiś łatwy w podłączeniu zebym mógł sobie to sam zrobić, zakladałem już sterownik centralnego zamka w golfie IV i w polo 02r więc troche pojęcia mam o tym!!!
  • Poziom 13  
    Ale alarm jest sam w sobie modułem sterującym. Więc jeżeli się go podepnie pod np elektryke szyb on steruje jak się mają zachowywać. (bo co to za sens kupować alarm jak nie można go zamontowac, bo np fiat Seicento nie ma wersji KOMFORT). Czyli np takiego alarmu (http://www.allegro.pl/item577484239_exus_control_pilot_lcd_p_radio_odpalanie.html) nie zamontuje np w Seicento?
  • Poziom 16  
    nowy186 jestes w błedzie.ostatnio montowałem kilka alarmów i jesli klijent sobie zażyczył funkcje komfort to ją miał.byly to auta typu suzuki witara,opel astra 1 czy ford mondeo
  • Poziom 42  
    O co kopie kruszyć . Kup moduł sekwencyjnego domykania szyb , podłącz pod alarm i szyby i po kłopocie Cena 65 zł.