Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka AEG rmozi ale nie cała

21 Kwi 2004 20:34 3027 5
  • Poziom 26  
    witam kupiłem sobie lodówkę tejże firmy,i mam niestety z nią mały problem.lodówka ma osobne dżwiczki do zamrażalnika i do chłodziarki.problem polega na tym że zamrażarka działa na 5,a chłodziarka wogóle.gdzie i za co się złapać.naprawiam niestety monitory komputerowe,a do AGD mam na razie lewe ręce i wiedzę przedszkolną.dzieki.
  • Poziom 21  
    Uwzględniając że podałeś mało informacji stawiam na ujście gazu w przypadku gazu R600a lub przytkany filtr przy R134a. W obu przypadkach bez specjalistycznego sprzętu i wiedzy nie poradzisz sobie.
  • Poziom 14  
    czy w zamrzazalce masz wentylator
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    jezeli masz dwie sprezarki to pewnie padl termostat od chlodziarki, "płaczki" tak lubią ;)
    Jezeli jedna sprezarka to nie zazdroszcze, oprocz tego co napisal XAX mozesz dorzucic padnieta sprezarke albo wode w izolacji.
    :arrow: XAX -puszczają złącza a parowniki zamieniaja sie w sito przy wszystkich gazach, nie tylko R600a ;)
  • Poziom 26  
    mam tylko jedną sprężarkę.słychać w niej jakby jakiś płyn krążył w płytce w chłodziarce,ale jest na niej tylko rosa.słychać wyraźnie przepływ płynu ooprócz tego że agregat działa.
  • Poziom 12  
    bez specjalistycznego sprzętu ani rusz. usterka w rurkach chłodniczych tylko specjalistyczny warsztat- wymiana gazu, filtru(i oleju w przypadku r 134) i porządny test szczelności. i to szybko bo masz nieszcelność, jak naciągniesz wilgoci do układu chłodniczego to za parę tygodni naprawa ci nic nie pomoże. czkawaka tej usterki będzie się odbija przez lata.
    przeczytaj możer co napisałem jednemu od polara i ardo macie podobne problemy.
    na przyśżlośc podawaj zawsze jaki masz czynnik to podstawa - t
    to uwaga do wszystkich którzy podają na tym forum problemy ze sprżetem chłoniczym