Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

XEROX WorkCentre Pro 55 - Parts Catalog & Service Manual

23 Mar 2009 09:48 2834 5
  • Poziom 2  
    Witam.

Poszukuje PARST CATALOG & SERWIS MANUAL do XEROX WorkCentre Pro 55.
    Padła mi dokłądnie zębatka napędu pieca od strony elektroniki. Może zna ktoś symbol tej części.

Bardzo Pilne.

Z góry dziękuje za pomoc!
  • Poziom 20  
    Witam

Możesz przysłać zdjęcie, zębatka pieca jest napędzana paskiem od wewnętrznej strony maszyny.
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Numer tej zębatki to : 007K13200

O ile domyślam się w czym leży problem z ta zębatką to, jak nie jest połamana to wyciąg ją, z tyłu pewnie wycięta jest kompletnie panewka i przeskakuje na pasku napędowym. Dopasuj jakąś i wymień tą panewkę z przodu. Poskładać i powinno działać przynajmniej drugie tyle co teraz. panewki są standardowe jak w całej maszynie.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Mam pytanie drodzy koledzy o to samo co mój przedmówca. Stałem się posiadaczem 4 maszyn WCP 35 (2x), 45 i 55. Problem - każda ma jakiś defekt. Chciałbym jakiegoś service manuala albo przynajmniej opis funkcji poszczególnych części elektroniki. nie wspomnę o part liście... W internecie nie znalazłem....
  • Poziom 20  
    Witam
    Napisz jakie masz objawy, może spróbujemy coś poradzić. SM i PC w wersji PDF jest praktycznie nie do zdobycia, autoryzowany serwis Xeroxa ma dokumentację w postaci elektronicznej zabezpieczaną hasłem.

Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Tzn koledzy chcieli napisać iż istnieje taki program zwie się PWS - program diagnostyczny dla Xeroxa - posiadają go tylko i wyłącznie autoryzowani serwisanci tej firmy. Jedynie co udało mi się wyszukać do xerox to manual do WC 123/128/133 i DC 1632