logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zadzwonić na czas? Teatr

Pilotfan 23 Mar 2009 12:28 913 6
REKLAMA
  • #1 6320510
    Pilotfan
    Poziom 2  
    Pracuję w teatrze ,dostaliśmy zadanie – grający na scenie aktor ma odebrać autentyczny telefon komórkowy. Ale dzwonek ma zabrzmieć dokładnie po jakimś tekście, no 1-1,5 sekundy po. Dzwonienie na normalny numer nie daje wyznaczonej „punktualności” wynika to chyba z zmiennego obciążenia sieci . Gdy aktor czeka dłużej niż 2 sekundy robi się tak zwana dziura a 3 sekundy na scenie nieuzasadnionej bezczynności to wieczność. Jak to rozwiązać? Z góry bardzo dziękuje.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 6320528
    Przemek_Kuchta
    Poziom 20  
    Może centralka telefoniczna i telefon bezprzewodowy. Wtedy połączenie powinno iść bez opóźnień.
  • REKLAMA
  • #3 6320561
    Pilotfan
    Poziom 2  
    Dzięki za pomysł. Jestem ciekaw czy zaopatrzenie już nie kupiło komórek Dzięki jeszcze raz

    Dodano po 4 [minuty]:

    Tylko jak się scenograf nie zgodzi na telefon bezprzewodowy bo przecież widz będzie widział że to nie komóra
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 6320596
    Mody
    Poziom 25  
    Bez problemu znajdziesz telefon bezprzewodowy wyglądający jak komórka, są nawet z kolorowymi wyświetlaczami i sms ;).

    Pozdrawiam
  • #5 6320648
    Pilotfan
    Poziom 2  
    Dla mnie pomysł rozwiazany tyle co powie rezyser a to topowe nazwisko. A swoją drogą żeby nie wpadli na pomysł nagłośnienia (na kolumny na widownię) tej rozmowy bo urodzłyby się następne problemy :lol:
  • REKLAMA
  • #6 6320904
    dudi-7
    Poziom 20  
    no własnie bezprzewodowy byby bezpieczniejszy co do dźwięku bo na komórke jesli by ktoś dzwonił a bys miał mikrofon to możebyc słychac zakłocenia w nagłosnieniu
  • #7 6324820
    Pilotfan
    Poziom 2  
    Oczywiście. A to też wierzchołek góry lodowej (problemów).
REKLAMA