Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z GuardX - opcja - wczytaj dane z DloadX !!!!!!

Gwizdek_N 23 Mar 2009 14:40 5784 6
    Gwizdek_N
    Level 11  
    Witam
    Jestem szczęśliwym posiadaczem uruchomionego własnoręcznie systemu na Integra 32. Całośc programowałem sobie przez kompa oczywiście w programie DloadX, ale mój problem pojawia się w momencie jak chce przeniść swoje dane z DloadX do GuardX - GuardX/Menu?Konfiguracja/Wczytaj dane programu DloadX........otrzymuję komunikat z GuardX - "nie można odczytać danych, wpisano błędne hasło lub plik jest uszkodzony"

Pytanie - o które hasło chodzi - czy hasła w DloadX i GuadX muszą być identyczne ??? Jak wgrać dane centrali ?? Czy w trakcie importu danych trzeba być "on-line" ?
    Może ktoś znajdzie chwilkę czasu i napiszę jak to krok po kroku zrobić, by mieć mapę systemu

Pozdrawiam serdecznie
    segami
    Level 14  
    hasła dlx guarda są różne do guarda kabel podłączasz do manipulatora hasła są do podejrzenia w gdzieś w trybie serwisowym
    Gwizdek_N
    Level 11  
    Gdzieś i różne to już zobaczyłem.
    GuardX upomina się dosłownie o "Hasło do DloadX" ........ Identyfikatory do centrali są wprowadzone z trybu serwisowego, wprowadzam hasło które mam do DloadX i w daszym ciągu wykazuje mi błąd hasła lub pliku ( plik jest ok )
    BENO99
    Level 26  
    Witam.
    Wyeksportuj plik z Dloadx , potem ten plik wczytaj do Guardx

Pozdrawiam
    wpat
    Level 22  
    [hasła dlx guarda są różne do guarda kabel podłączasz do manipulatora hasła są do podejrzenia w gdzieś w trybie serwisowym] skrót w DloadX Ctrl+R
    O ile sie nie mylę to trzeba użyć hasła użytkownika, kiedyś była instrukcja do Guarda
    crunky
    Level 32  
    To wpisz to samo hasło co podajesz przy odpalaniu DloadX
    Gwizdek_N
    Level 11  
    To samo hasło pomogło !!!
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i czas