Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję fachowców od naprawy kart do S5

22 Kwi 2004 09:40 1128 6
  • Poziom 2  
    Witam !!

Poszukuję pilnie kogoś lub firmę, która potrafiłaby naprawić lub po niższej cenie sprzedać używana kartę do S5 - 6ES5-441-4UA14. Klient podpiął pod wyjścia zamiast 24VDC - to 220VAC no i trach ......

Pilna pomoc i kontakt mile widziana ! :D :D

Z góry dzięki
    mój e-mail ; baraniakj@(nospam)altech.pl
  • SterControl
  • Poziom 17  
    Witam!

Popytaj u Siemensa. Po niższej cenie to chyba nikt Ci tego nie sprzeda. Wydaje mi się, że to moduł pod sterowniki 135, więc w tym roku jest ostatnia szansa, żeby kupić nowy. Poza Siemensem, można spytać się w Impol'u-1 (Warszawa), w Atempolu(chyba Gliwice lub Katowice). Może ktoś jeszcze ma jakieś inne pomysły.
    Próbowałeś rozkręcić kartę? Może jakiś bezpiecznik się spalił - nie znajdziesz raczej niewprawnym okiem bezpiecznika - ale mogą być jakieś większe elementy dwukońcówkowe i jeśli jest ich kilka to sprawdź, który z nich nie przewodzi - może znajdziesz uszkodzony. Mając np. dwie takie karty można czasem złożyć z nich jedną ;)

Pozdrawiam,

Michał.
  • SterControl
  • Poziom 2  
    .... rozrkęcić oczywiście, że rozkręciłem ..... kilka smd jest odpalonych ale nie idzie ich w katalogu zidentyfikować :cry:

co do zakupu to wiem że w Siemensie można kupić chodziło mi raczej o coś używanego .... tańszym kosztem ....

aha i kto by podjął się naprawy musi być płatnikiem VAT :)

pozdro
  • Poziom 19  
    Yacobi napisał:
    .... rozrkęcić oczywiście, że rozkręciłem ..... kilka smd jest odpalonych ale nie idzie ich w katalogu zidentyfikować :cry:

co do zakupu to wiem że w Siemensie można kupić chodziło mi raczej o coś używanego .... tańszym kosztem ....

aha i kto by podjął się naprawy musi być płatnikiem VAT :)

pozdro

Jesli jescze jestes zaintersowany to ja moge Ci to naprawic, na codzien zajmuje sie autoamtyka przemyslowa i naprawami ukladow elektonicznych. Z ta karta nie powinno byc problemu. Mieszkam we Wroclawiu i moge wystawic Ci f-VAT. Pozdrawiam Grzes tel 604-804_204
  • Poziom 15  
    Na Allegro.pl czasami można tanio kupić części i płytki do S5
  • Poziom 11  
    Ostatnio naprawiałem taki sterownik simensa. Tak jak mówisz same elementy smd które cięzko zidenfikować. Akurat w moim przypadku był spalony bezpiecznik ( czarna kosteczka zaraz na wejsciu) i równolegle do pierwszego kondensatora była dioda tez była spalona. Na wymiane nie miałem elementów smd więc wstawilem zwykłe i działa.
  • Poziom 17  
    :arrow: gmp, naprawiłbyś kartę IP 252? Dokładnie 6ES5 252-3AA21.

Pozdrawiam,

Michał.