Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uruchomienie systemu Windows Vista po usunięciu wirusa

jacek dr 23 Mar 2009 18:49 1000 4
  • #1 23 Mar 2009 18:49
    jacek dr
    Poziom 9  

Witam,
    Syn wszedł na jakąs strone, avast wykryl wirusa, polecenie usuń i teraz system nie moze uruchomic sie.
    Wiesza na poczatku.
    Przywracanie systemu nie działa, ostatnia znana konf. nie działa.
    Poradzi ktos co zrobic ?
    Czy jest jakis jeszcze ratunek ?

Moderowany przez mat_ed:

Tytuł tematu jak i sam post poprawiłem. Na forum obowiązuje regulamin - punkt 15. Nie jest kolega na forum onetu, aby pisał jak mu się podoba. Kolejne posty proszę pisać mając na uwadze ww. punkt regulaminu.

0 4
  • #2 23 Mar 2009 18:55
    krzycho123
    Poziom 31  

Proponuje następujące rozwiązanie , ściągnąć linuxa live - Knoppix , odpalić go z płyty , następnie zgrać wszystkie dane z partycji windows na pendrive , dysk .
    Potem reinstall systemu , oczywiście zgrane dane trzeba potem przeskanować na zawartość wirusów.

0
  • #3 23 Mar 2009 18:59
    jacek dr
    Poziom 9  

Dobra sciagne linuksa tylko jak to potem załadowac bo lewy jestem w viscie. W xp przestawia sie na -uruchom z dysku..., dzieki za odpowiedz. Myslisz ze dane jeszcze sa do odzyskania? Jak nie dam rady zaniose jutro do jakiegos serwisu.

0
  • Pomocny post
    #4 23 Mar 2009 19:22
    krzycho123
    Poziom 31  

No jasne że do odzyskania , to że padł system i znikły jakieś pliki dll to jeszcze nic nie znaczy.
    Sciągni Knoppixa , wypal na cd ,przestaw w biosie na odpalanie z cd , potem jak napisałem wyżej .
    Tylko wyposaż się w nośnik na który wejdą wszystkie dane , i pamiętaj żeby potem nie wkładać tego nośnika do komputera bez systemu antywirusowego.

Powodzenia życzę :)

0
  • #5 23 Mar 2009 19:35
    jacek dr
    Poziom 9  

kolego stokrotne tobie . !!

mat_et -sory

0