Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfrowy polsat, Echostar DSB-717, ustawienie kanałów

jordan125 24 Mar 2009 13:00 26537 25
    jordan125
    Level 10  
    Witam. Niedawno kupiłem cyfrowy polsat. I chciałbym sie dowiedzieć jak zmienić kolejność kanałów. Bo nie chcę żeby na początku był polsat tylko TVP1, TVP2, TVPinfo, polsat itd. Jak poukładać kanały??
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Nie ma takiej możliwości w tym modelu!
    jordan125
    Level 10  
    W instrukcji opisany jest jak przesunąć kanały w "TV Ulubione" i "TV
    Propozycje", a ja chcę wiedzieć jak przesuwać w "TV Podstawowe"
    jordan125
    Level 10  
    Jak to? nic sie nie da zrobić
    grzesiulek5
    Level 22  
    Niesterty taka wersja oprogramowania:(Kiedyś było inaczej ale ludzie dzwoniący na infolinię mówili że nie działa im kanał np50 i nie wiedziano o czym rozmowa.Stąd taki pomysł.Teraz jak zadzwoni i powie że nie działa 8 to wiadomo że chodzi o TVN.Tyle
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Jedyny w którym da się to zrobić to samsung.
    Każdy operatpr nażuca listę z góry i kolejniści kanałów nie można ruszyć(mówie o dekoderach oferowanych przez danego operatora).
    User removed account
    User removed account  
    zxvt
    Level 17  
    w pierwszych pstrągach cyfry było można o ile dobrze pamiętam
    dareczekss
    Level 13  
    Utwórz sobie dodatkową listę i poukładaj kanały według własnego upodobania.
    jordan125
    Level 10  
    Tylko jak stworzyć tą nową listę?
    dareczekss
    Level 13  
    Naciśnij Ok, potem zielony, wybierz pustą liste ( Lista 1, Lista 2 itd.), naciśnij biały i dodawaj kanały, które chcesz (z głównej listy). Gdy już utworzysz nową liste to jeszcze sobie pozmieniaj kolejność kanałów. I daj znać jak ci poszło.
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Z tego co pamiętam to echostar ma brak możliwości tworzenia list(można te powyżej 500 kanału co podświetlone są na niebiesko).
    Jeżeli się myle to prosze poprawić.
    Prosze też nie wprowadzać pytających w błąd.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    dareczekss
    Level 13  
    Przecież wyżej (odp. z 25 Mar 2009 21:42) już napisałem jak to zrobić. Pozatym powinno być w instrukcji obsługi (nie czytałem jej więc niemam pewności czy tam jest opisane). Jak masz na pilocie przyciski: OK, biały, niebieski, pomarańczowy, zielony, czerwony to wystarczą do utworzenia własnej listy kanałów. Powodzenia.
    User removed account
    User removed account  
    dareczekss
    Level 13  
    A jaką masz wersję oprogramowania, starą? Napewno to model 717?. Ale to nic, wybierz Lista Tv Ulubione i napisz, co się wyświetliło.
    User removed account
    User removed account  
    dareczekss
    Level 13  
    Po konsultacji z technikami Cyfrowego Polsatu okazuje się, że kolega JERZYKOWSKI posiada model 717a z wersją oprogramowania 3.1 wszystkie te modele nie mają możliwości utworzenia listy ulubionych z listy głównej. Pozostałe Echostary między innymi DSB-717 z wersją Echonav 1.3 mają taką możliwość.
    dzac4
    Conditionally unlocked
    To mnie nie poprawiaj bo wszystkich wprowadzasz w błąd kol.dareczekss.
    A to że posiadasz starego 616 w obudowie 717 w którym da się jeszcze to zrobić to się pisze że to stary model.
    dareczekss
    Level 13  
    Wyszło na to, że mam składaka? hehe. A czy kolega dzac4 nie rozróżnia, że Echostar DSB-616 , DSB-717 i DSB 717a to są trzy różne modele?. Ja przyznam, że do tej pory nie wiedziałem o istnieniu tego ostatniego modelu. A po za tym w temacie widać, jaki jest.
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Bo tak jest oznaczony na froncie.
    Poprostu aby coś zmienić zamienili futerał i już było ładnie ale potem trzeba było technicznie no to do tego futerału nowe bebeszki.
    I tak mamy dwa te same a jednak różne modele.
    W temacie jest dsb 717 A nie dodano.
    A czym się różni 717 od 717a(tylko oprogramowanie jak w 616)