Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sharp 21LS90C chassis 11AK44 E4 nie włącza się.

rafalbecht 24 Mar 2009 13:47 3353 4
    rafalbecht
    Level 28  
    Witam tv jak w temacie nie włącza się z zasilacza napięcia dobre na żarówce też nie startuje. Wydaje mi się że nie ma sterowania hot-a i dlatego się nie włącza bo po próbie włączenia na chwilę zapala się zielona dioda i w tym momencie na hot-a nie idzie sterowanie, a STV2248H zasilanie dostaje. I mam pytanie czy za tego stv mogę podstawić STV2247H?
    DziadzioMiecio
    Level 27  
    tego zdania nie rozumiem-napięcia dobre na żarówce też nie startuje- sprawdziłbym odchylanie pionowe następnie czy trafo powielacz nie przywiera. wsad pamięci porównałbym z oryginalnym albo wgrał na nowo.Jak ruszy dokładne oględziny czy trafo nie ma przebic
    rafalbecht
    Level 28  
    Po odłączeniu wn na żarówce nie startuje czyli po włączeniu dioda świeci na chwilę na zielono i się wyłącza. Napięcia z przetwornicy w stanie czuwania jak i w tym chwilowym stanie pracy są prawidłowe. Jutro sprawdzę tą pamięć.

Pamięć podstawiona i dalej to samo.
    rafalbecht
    Level 28  
    Zapytam tak czy po odłączeniu wysokiego napięcia na żarówce lub bez obciążenia tv powinien się włączyć? Za info z góry dziękuję.
    rafalbecht
    Level 28  
    Witam mam prośbę może ktoś ma jakiś pomysł na ten tv sprawdziłem że sterowanie na hot-a idzie tylko przez chwilę, pion sprawdziłem i jest ok. Za wszelką pomoc z góry wielkie dzięki.