Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TOSHIBA A350-110 - jakie programy zostawić a jakie usunąć ?

25 Mar 2009 10:03 7302 9
  • Level 9  
    Witam Wczoraj stałem się posiadaczem w/w laptopa Chałbym się was zapytać jakie programy mogę usunąć a jakie zostawić Bo jest tego troche Do czyszczenie komputera używam CCleanera Posiada on funkcje wyłączania AUTOSTARTU zainstalowanych programów Jakie programy muszą się uruchomić a jakie nie ? Dziękuje za pomoc
  • Level 23  
    Ja tam zazwyczaj wszystko wywalam prawie;) Prócz jakiś np sterowników do graficznej karty i takich potrzebnmych mi rzeczy, zresztą takie coś zależy głównie od osobistych potrzeb samego użytkownika
  • Level 9  
    Aha :) Też sie nad tym zastanawiam Musze jeszcze się rozglądnąć za innymi programami kompatybilnymi z VISTĄ
  • Level 18  
    Hej jak byś podał co masz w autostarcie byłoby łatwiej określić co można a czego nie. Wklej screena z tego cleanera albo z msconfig. Zawsze zostaje jeszcze kilka ukrytych procesów, które można wyłączyć ale te z autostartu na początek wystarczą.
  • Level 9  
    Nie które programy juz wyłączyłem :)
    TOSHIBA A350-110 - jakie programy zostawić a jakie usunąć ?
  • Level 15  
    Co do sterowników do grafiki - te od Toshiby polecam wyrzucić i samemu (z użyciem programu Mobility Modder) przerobić oryginalne ze strony Ati-Amd, będziemy wtedy mieli najnowsze, a nie wersje sprzed ponad pół roku ;/
    Niestety Toshiba nie pomyślała o nas, użytkownikach, żeby na bierząco takie sterowniki aktualizować...

Co do reszty programów, chyba w każdym Ich laptopie ilość ta jest przesadzona, ja wyrzucałem i wyrzucałem i nadal jest ich masa i strasznie zamulają komputer.
  • Level 20  
    ralliart wrote:
    Aha :) Też sie nad tym zastanawiam Musze jeszcze się rozglądnąć za innymi programami kompatybilnymi z VISTĄ

Polecam program "Glary Utilities"!
  • Level 9  
    Aszloch wrote:
    ralliart wrote:

Polecam program "Glary Utilities"!

Nigdy z niego nie korzystałem Na pewno go przetestuje Dzięki za sugestie

Dodano po 2 [minuty]:

fryc88 wrote:
    Co do sterowników do grafiki - te od Toshiby polecam wyrzucić i samemu (z użyciem programu Mobility Modder) przerobić oryginalne ze strony Ati-Amd, będziemy wtedy mieli najnowsze, a nie wersje sprzed ponad pół roku ;/
    Niestety Toshiba nie pomyślała o nas, użytkownikach, żeby na bierząco takie sterowniki aktualizować...

Co do reszty programów, chyba w każdym Ich laptopie ilość ta jest przesadzona, ja wyrzucałem i wyrzucałem i nadal jest ich masa i strasznie zamulają komputer.

Ja za chiny nie mogę usunąć McAftee Ale tak w 100 % Prawdopodobnie zrobie tak że załatwie sobie płytke z Vista Wpisze swój klucz I postraram się wgrac najnowsze sterowniki A później zrobie sobie obraz partycji :)
  • Level 9  
    jokrasa wrote:
    Jak nie korzystasz - bo to w sumie mało popularne - to wyrzuć Light Scribe.

Dodano po 3 [minuty]:

Spróbuj od instalować mcafee za pomocą:

your unistaller

http://clubzone.pl/download/get/14978/yu2008setup_exe

Dzieki za propozycje. Miałem coś podobnego Total Unistal.. I usunąłem mcafee Ale jakieś skladniki jeszcze zostały. Mam już płytkę z Vistą. W najbliższym czasie zrobie reinstalacje systemu. Później wszystko ustawie pod siebie i obraz partycji :)