Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

modul CP i problemy na 8900hd

marlowe27 25 Mar 2009 11:14 1047 1
    marlowe27
    Level 18  
    mam w prepaidzie moduł Cyfrowego Polsatu z karta, po aktywowaniu karty telefonicznie obraz zaswiecil po 2 godzinach.... niestety moje zadowolenie bylo krotkotrwale, bo obraz gasnie po 10-15 minutach i pokazuje sie komunikat "problem z karta". Pomaga wyłączenie Fergusona 8900HD na okolo 5 minut, badz wyjecie modułu z kartą na około 5 minut, po tym zabiegu obraz na CP znow swieci ale oczywiscie tylko 10-15 minut po czym znów gasnie i pokazuje sie komunikat "problem z karta"... no i tak wkółko.... Dzwonilem na infolinie ale tam kazali mi zaniesc moduł z karta do salonu CP zeby mi sprawdzili czy u nich tez tak dziala. niestety obskoczylem 3 salony i w zadnym z nich nie mają odbiornika z wejsciem na PCMCIA (czyli moduł), mało tego smieja sie panowie w tych punktach ze nie maja obowiazku takiego miec, zadnego znajomego tez nie moge wykorzystac zeby mi przetestowal modul :/ Moze cos poradzicie co to za przypadlosc, mi tak na chlopski rozum wydaje sie ze cos jest nie tak z przegrzewaniem chipu na karcie, bo skoro dziala 15 minut i gasnie.... alebo nie łapie kluczy ktore sie co 10-15 minut przeciez zmieniaja.... Samego dekodera bym nie winił bo mam w nim jeszcze c+ i dziala wysmienicie caly czas....
    rj22
    Level 20  
    Witam
    Jak niema gdzie sprawdzić to wymień na nowy profilaktycznie