Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lodówka BOSCH KGV 33X46

25 Mar 2009 11:22 9226 6
  • Level 1  
    witam, mam pytanie odnośnie lodówki BOSCH KGV 33X46, w sklepach internetowych jest ona za kwotę około 1350 zł, nigdzie jednak nie znalazłem żadnych opinii użytkowników na temat tego modelu, czy ktoś posiada taki model ? Czy ktoś wie czy warto kupic ten model ? jak z awaryjnością tego sprzętu ? jak ogólnie przedstawia się sytuacja z marką BOSCH jeżelli chodzi o lodówki ? chodzi o awaryjność głównie ....
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 10  
    Moze i lepiej ze nie ma opinii ;)
    Wszedzie mozna znalezc skrajnie rozne opinie.
    Generalnie o Boschu jest przekonanie ze to solidny produkt. Tez to slyszalem. Z tym ze ja tez slyszalem tez opinie "ze to juz nie ten sam bosch co kiedys".. Kto ma racje? do dzis nie wiem..
    Sam szukalem lodowki dlugo. I bardzo kusila mnie 5 letnia gwarancja (promocja do 31.03 ale dostepna tylko w sklepach "naziemnych")

Ale pojechalem tez do sklepu zobaczyc jak wygladaja poszczegolne lodowki. Pomacac, podotykac, poprzesuwac szuflady...
    No i Bosch jest bardzo surowy w wygladzie i wykonaniu. Mnie osobiscie draznilyby luzne szuflady, balkoniki skrzypiace i z niska barierka.. podwieszona szuflada ktora tez wyglada na niestabilna.. jakis taki brak precyzji..

No i to ze KGV nie ma No Frost i obiegu powietrza - ma za to mniejsze zuzycie pradu (A+ vs. A) Ale to tylko ok.25-30zl rocznie. Tak wiec zwroc uwage na cene lodowki jesli tym sie kierujesz.
    Wybralem inna z Nofrost i Muliflow i starannym i schludnym wykonaniem - przynajmniej na oko - nie podam firmy by nie byc posadzonym o reklame ;) ALE Pamietaj - TO TYLKO MOJE ODCZUCIA I DECYZJA.

Ale tak jak pisalem w innym poscie - najwazniejsze jest to bys sam okreslil co dla ciebie jest najwazniejsze:
    -cena
    -funkcje
    -zuzycie energii
    -opinie o marce
    -wyglad
    -wykonanie
    itp

Wazne zebys postapil zgodnie z wlasnym przekonaniem zebyc potem nie mial zalu do siebie ze kupiles cos bo inni ci doradzili i teraz musisz patrzec i uzywac tego przez kilka lat.

Powodzenia
  • Level 2  
    mialem kupic tego BOSCHa bo jest w dobrej cenie i teraz wszedzie na promocjach. Jednak zdecydowalem sie na LIEBHERR w sklepie internetowym dokladajac niewiele ale mam porzadna lodowke CN30330 Bosch ladnie wyglada ale mrozi tylko 4kg na dzien i agregator zawsze chodzi na maxa-nie jest cicha i slychac trzaski
  • Level 20  
    vipy.eu wrote:
    agregator zawsze chodzi na maxa-nie jest cicha i slychac trzaski

na maxa?
    ta nie strzela, strzelają tylko no-frosty, ten model jest ok

Edytowałem. mrhari
  • Level 2  
    Kupiłam tego boscha chodzi cicho, narazie jest okey. Nie ukrywam, że skusiła mnie cena i wygląd...
  • Level 10  
    i ja mam ten model,jest bardzo cicha,ladna i tania... czego trzeba wiecej? po co sie uszcześliwiać na siłe:) jeśli można mieć dobra lodówke za dobre pieniadze:)
    pozdro
  • Level 10  
    A ja kupiłem własnie ten model i czekam na dostawę.
    Może jest leciwy ale wygląda ok, choć funkcjonalność za tę cenę mogłaby być lepsza.
    Polowałem na inną - ale nie mogłem upolować a lodówkę kupiłem tę ponieważ miałem mało czasu do namysłu - (stara lodzia nagle zakończyła żywot, małe dziecko, lato, ciepłe piwo, rozpuszczone lody, i zbliżający się długi weekend, etc..).
    Niestety wiem, że nie będę do końca usatysfakcjonowany (moj upatrzony model miał wszystkie bajery, 2 termostaty, wyświetlacz... i tylko 300 PLN więcej) ale pocieszam się, że kiedyś sobie kupię do większego mieszkania taką jaką będę chciał a nie taka jaka mi się zmieści we wnęce i aktualnie jest w magazynie sklepu.