Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki sprzet audio do mazdy.

Centyx 25 Mar 2009 14:50 1153 7
  • #1 25 Mar 2009 14:50
    Centyx
    Poziom 2  

Witam wszystkich.Na wstepie zaznaczam ze poczatkujacym badaczem car audio jestem.Ma mazde 6 z 02 i chcialbym jakis dobry sprzet audio zalozyc do furki.Na poczatek zakupilem pioneera-DEH800BT.A teraz mysle o przodzie(Component Systems Hertz,DLS,Alpine)i tylnej polce(6x9's Infinity Kappa,Hert,DLS)Slucham przewaznie electro i wszelkiego house.Moje zasoby(bez amp)2500zl.Z gory dziekuje za rady;)

• #3 25 Mar 2009 21:44
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

Na szczęście nie tylko produkty ze strony ESSA istnieją

osobiście mi pasują produkty DLS-a i właśnie te polecam

• #4 25 Mar 2009 23:24
    Centyx
    Poziom 2  

Na suba.musze troche poczekac.Narazie mysle o przodzie i cos w polke z tylu.Mam jeszcze problem z amp.Multi sporo kosztuje wiec myslalem o czyms malym na poczatek(bose ma dosc dobre parametry) zeby napedzic 4glosniki.Wiem ze do hertz-ow to podstawa.Czy tak samo to sie ma do DLS.

• #5 26 Mar 2009 07:49
    bmw_e36_coupe
    Poziom 21  

Centyx przede wszystkim nie pchaj głośników w tylną półkę a już tym bardziej jajek. Kup dobry przód i do bagażnika skrzynię. Za 2500PLN wyrobisz się z wszystkim (przód, sub, wzmak, wygłuszenie i kable)

• #6 26 Mar 2009 14:41
    Centyx
    Poziom 2  

Slyszalem juz o tym.Czy to nie bedzie troche za pusto?Oczywiscie ladny soczysty bass to podstawa ale przestrzenny dzwiek tez sie liczy.Myslalem troche o Mid-Bass w przod,sub i amp.Ale czy to nie przesada?

• #7 26 Mar 2009 15:40
    bmw_e36_coupe
    Poziom 21  

Na przód montujesz porządny zestaw odseparowany 165mm, który poradzi sobie ze stworzeniem sceny np Rainbow SAX 265.20 i do bagażnika pakujesz wzmacniacz 4-kanałowy i suba. Będziesz miał wszystko co Ci trzeba.

• #8 26 Mar 2009 19:44
    Centyx
    Poziom 2  

A jak sie ma DLS.Hertz.infinity.Do Rainbow?Bylem dosc przekonany do DLS Component ale wiekszosc z nich posiada tylko jeden tweenter-wiem ze to zaden problem ale jak wydac troche kasy to na cos kakretnego.Zaznaczam ze teraz stacjonuje w londynie.Wybor sprzetu dosc duzy problemy pojawiaja sie z servicem.Poza tym przod w mazdzie to chyba 5 wiec 3a haratac dzwi.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME