Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio z Laguna II Cabasse Auditorium Tronic cisza w głośniku

25 Mar 2009 15:19 7120 4
  • Level 10  
    Witam

Mam dziwny przypadek. Właśnie kupiłem Lagune II 1.9 dCi 2006r z nawigacją: CABASSE AUDITORIUM TRONIC MP3+NAVI
    Po włączeniu radia lub włożeniu płyty CD cały czas jest cisza i nic nie gra. Radio znajduje stacje np. Radio Opole, ale nadal nic nie gra. Oczywiście głośność "Volume" zmieniałem i wyciszenie "Mute" włączałem i wyłączałem, ale nadal jest cisza.
    Również wyciągnąłem radio i sprawdziłem czy jest podpięta kostka od głośników i jest podpięta. Co dziwne po ponownym podłączeniu radia powinien pytać o kod, a nie pyta i radio się normalnie włącza i nie gra niestety.

Czy może jest coś jeszcze w ustawieniach co można sprawdzić ?

Co to może być ?
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 24  
    Jaki model radia, może po akcji- code?
  • Level 10  
    numery radia:

RNNRxxxxxxxxxxxx
    RENRNC471-16
    xxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxxx M494-SECURITY

NA RADIU naklejony kod:xxxxx
    na www podali mi kod: xxxxxx

Moderated By Tomek Włodarczyk:

Kolego przecież nikt nie pyta czy masz kod i jak go uzyskałeś! Proszę odpowiadać tylko konkretnie na pytanie. Pytanie było czy radio było rozkodowywane przez jakiegoś fachowca.
    Uwaga! Na forum nie zamieszczamy numerów seryjnych urządzeń. Proszę tego nie robić.

• Level 12  
    Sprawdzales glosniki? koncowki mocy (zasilanie) itd .Pozdrawiam
  • Level 10  
    Poradziłem już sobie.

Głośniki i zasilanie nie było podłączone bezpośrednio do radia tylko jeszcze leciało to przez jakąś wtyczkę pod kierownicą, do której nie było nic podłączone. Pewnie sprzedający miał coś tam podpięte i wypiął przed sprzedażą. Wzmacniacz czy coś.
    Podłączyłem wszystko bezpośrednio i już ładnie wszystko gra.

Dzięki.