Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic KX-TCA150EM - problem z funkcją CLIP - TP

25 Mar 2009 15:55 2585 3
  • Poziom 9  
    Witam,
    tydzień temu wykupiłem usługę prezentacji numeru w TP.
    Niestety do dnia dzisiejszego nie mogę się cieszyć tą funkcją.
    Telefon mam (chyba) poprawnie skonfigurowany (menu PL) ale nie posiadam instrukcji obsługi.
    Pani z TP twierdzi, że usługa jest aktywna.
    Operator: TP
    Miasto: okolice Krakowa
    Telefon - baza: Panasonic KX-TCD505EM
    Telefon - słuchawka: Panasonic KX-TCA 150EM
    Telefon zakupiony w kraju.
    W opcjach "Ustaw słuchawkę" -> "opcja wyświetlania"-> w "wyśw. rozmowy" mam ustawioną opcję "numer telefonu".
    Wiem, że telefon posiada wbudowaną funkcję CLIP.
    Proszę o pomoc.
  • Poziom 15  
    Czy telefon masz podłączony bezpośrednio do linii czy przez jakieś urządzenie? np. modem, router itp.?
  • Poziom 9  
    Z jednego gniazda telefonicznego na jednym kablu mam podłączona Neostradę a na drugim telefon z filtrem. Ale problem nie tkwi w tym. Odłączyłem całkiem neo i podłączyłem do sieci sam telefon. I nic. Bez rezultatu.
  • Specjalista - zasilacze komputerowe
    Zgłoś problem do operatora. Masz zbyt mały sygnał.

Niestety to początek "schodów".
    Po zgłoszeniu przyjdzie pan z TP i przy mocno wyczulonego urządzenia udowodni, że wszystko jest OK - telefon uszkodzony.

Potem (przekonany) zaniesiesz aparat do serwisu a tam na Twoich oczach przekonają Cię, że aparatowi nic nie dolega.
    Ot... prosty test - dzwonimy z miejsca na miejsce "przez miasto".

Ponowna wizyta panów z pionu technicznego i ponowna próba robienia "wody z mózgu".

Zakładam się, że pójdziesz do serwisu z chęcią przy*********ia komuś (czasem to drugi koniec miasta).

Przepychanka powtórzy się.

Gdyby ktoś z sekcji technicznej TP przyszedł do Ciebie z miernikiem (to jednak drogie i skomplikowane urządzenie) to mógłbyś czuć się potraktowany poważnie.
    Wartości parametrów podaje się w liczbach.
    Wtedy można coś porównywać - jest tyle a powinno być... itd.

Jeśli nic nie wywalczysz to w serwisie (najlepiej autoryzowanym) można zwiększyć czułość Twojego aparatu.
    Dostosują Ci aparat do słabego sygnału.

Powodzenia
    To działa, wierz mi.