Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje GPS na bluetooth do komórki.

25 Mar 2009 16:22 1624 8
  • Poziom 27  
    Panowie poszukuje jakiegoś GPS na bluetooth do mojej komórki, niedługo jadę na wycieczkę w nieznane mi miejsce i nie chciałbym się zgubić. Możecie zaproponować coś dobrego w granicy 120zł, może być używane.
  • Poziom 31  
    Nie wiem z jakim modelem telefonu chcesz używać ale ja mam nokia ld 3w i się sprawdza. Raz zdarzyło mi się, że utracił sygnał przy wielkiej śnieżycy ;). Jak poszukasz może i nówkę bądź mało używaną sztukę z gwarancją trafisz. Samym modułem gps nie zdziała nic jak nie będziesz miał map, jak planujesz przemieszczać się pieszo, można wgrać same mapy.
  • Poziom 27  
    Mam Nokie e51, więc nie wali na kolana dużym ekranem, ale to tylko w sytuacji awaryjnej ma być, więc starczy. Mapy już posiadam. Ten Pentagram jest ciekawą propozycją, nawet i z laptopem by mi współpracował. Nie gubi się?
  • Poziom 14  
    znajomy to na samochodzie używa już od kilku miesięcy i jest zadowolony a używa tego codziennie jest kierowcą ciężarówki
  • Poziom 13  
    Moim zdaniem dosyc dobrym rozwiazenim jest Navibe , ja mam akurat troche starszy model z Sirf star III. Uzywany mozna kupic na allegro nawet do 100zl. Uzywalem go okolo roku czasu w dalekich trasach. Jedynie gdzie gubi zasieg czasem to tunele, parkingi podziemne i jesli jest naprawde duze zachmurzenie. Nie ma problemu ze sparowaniem urzadzenia z telefonem lub laptopem, ja uzywalem Tomtoma na noki n73 i Automapy 4.0 na laptopie Toshiby.
    Jakosc w stosunku do ceny jest bardzo dobra, a nie placi sie za firme jak w przypadku nokii ld3w. Szczerze moge go polecic !!!!
  • Poziom 31  
    subaru555 napisał:
    Moim zdaniem dosyc dobrym rozwiazenim jest Navibe , ja mam akurat troche starszy model z Sirf star III. Uzywany mozna kupic na allegro nawet do 100zl. Uzywalem go okolo roku czasu w dalekich trasach. Jedynie gdzie gubi zasieg czasem to tunele, parkingi podziemne i jesli jest naprawde duze zachmurzenie. Nie ma problemu ze sparowaniem urzadzenia z telefonem lub laptopem, ja uzywalem Tomtoma na noki n73 i Automapy 4.0 na laptopie Toshiby.
    Jakosc w stosunku do ceny jest bardzo dobra, a nie placi sie za firme jak w przypadku nokii ld3w. Szczerze moge go polecic !!!!

Proponuję sprawdzić ile kosztuje używany ld 3w, nie będę podawał linków, bo regulamin zabrania, ale i tak można za ok. 100zł znaleźć. Co do zasięgu w tunelach, parkingach podziemnych to przecież normalne, że sygnał satelitarny nie będzie odbierany/gubiony.
  • Poziom 13  
    No widze ze rzeczywiscie obiorniki GPS potanialy i to sporo w ciagu ostatniego roku. Jak ja moj kupowalem to nokia ld 3w byla w granicach 250zl a teraz nowke mozna kupic juz za 159zl a uzywany duzo taniej. Ale niema sie co dziwic jak co drugi nowy telefon wyposazony jest w zintegrowany modul GPS. Moze lepiej pomyslec nad nowym telefonem ;)
  • Poziom 27  
    Hmm, ten Pentagram ma mimo wszystko trochę lepsze parametry a niższą czułość, który mam wybrać, Pentagram P3105 czy droższy Navibe GB337?