Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi Pajero 95r 2,8td alternator

25 Mar 2009 19:20 3845 11
  • Poziom 33  
    Panowie mam pytanie, może ktoś przerabiał ten problem. Nieświeciła kontrolka ładowania i kilka innych, alternator mitsubishi 12v90a. ME-201837. Zrobiłem pewien ,,myk,, w regulatorze napięcia do diód wzbudzenia i działa. Niewiem czy na długo, może ktoś coś wie?. Nie chciał bym aby klijent wrócił.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 33  
    Ale ładowanie było i to jest dziwne, tego regulatora co piszesz tu nie wsadzisz.
  • Poziom 33  
    Szczotki na stałe z regulatorem, nie da rady. Dochodzi stały +12v, wzbudzenie i wyjście ładowania idzie to przez regulator, to nie Bosch.
  • Poziom 33  
    Tak tu się zgodze z tobą, że tak można. Tylko ja ładowanie miałem.
  • spec od auto-elektro
    Raczej bym się na takie rzeczy nie łakomił, regulator 120zł albo wypad.P
  • Poziom 11  
    chip do regulatora 60zl
  • Poziom 1  
    Masz może jakiś schemat podłączenia regulatora od malucha lub jakieś zdjęcia, bo mam zamiar wymienić regulator.Czy do wyjęcia regulatora jest konieczne odkręcenie vacupompy?
  • Poziom 24  
    Całość elektroniki wyjmiesz tylko po zdjęciu tylnej obudowy alternatora. Tak czy inaczej musisz go rozpołowić, a pompa na obudowie zostać może ,odłączysz przewody olejowe , wszystko OK.
  • Poziom 33  
    Takiego schematu nigdzie nie ma, to druciarstwo. Jak znasz zasadę podłączwnia go w maluchu to i tu sobie poradzisz, Alternator należy rozebrać.