Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Samsung CK-5322T - uszkodzony zasilacz a teraz brak g這su !

26 Mar 2009 00:37 1721 2
  • Poziom 19  
    Witam !

TV jak w tytule...oto co naprawi貫m...i co jeszcze zosta這 do...:cry:

brak zupe軟y pracy...wymieni貫m kondensatory po pierwotnej stronie zasilacza - telewizor zacz掖 pracowa (wg mnie dobrze cho kr鏒ko go spradza貫m ok. 30 min)
    skr璚i貫m "biedaka" i odstawi貫m na bok...ale musia貫m co do niego pod陰czy (jaki VCR) i jakie by這 moje zdziwienie gdy TV zacz掖 wariowa...

- po ok. 1-2 min dzia豉nia traci synchro pionowe (poziome) ? g這s ginie i tak mu zostaje...paski lataj帷e cho zupe軟ie si nie odstraja ( to oczywi軼ie po wysokiej - wej. antenowe)
    - zacz掖em gmera PR-kami przy TDA8305 (s tam faza H, synchro V, ARW...ale tymi dwoma pierwszymi...) i wsio sie uspokoi這 tzn. obraz jest ale g這su ni ma...no i po 5 min TV si wy陰cza (czyli zapewne brak IDENT)

dziwne jest to ze gdy przy這輳 "palucha" do CD4066 (prze陰cznik A/V) to g這s z zak堯ceniami ( M鎩 paluch) ale si pojawia i TV si nie wy陰cza ?!

CD4066 wymieniony...napi璚ia okej...?

co to mo瞠 by...mo瞠 kto to zwalczy...nie mog zadoby schematu w 100% zgodnego z moj PG ( bo albo stereo jest, slbo 2 gniazda Euro) a m鎩 TV to zwyk造 Mono i jedno Euro...

procek PCA84C640, TDA8305...ale zawsze z tym Ident mam problem...?!

pozdrawiam....

pasc

ps: mo瞠 troch chaotycznie napisane...ale p騧no ju jest:D
  • Poziom 19  
    hmm...dzi瘯i to sobie popatrz...cho znalaz貫m ale czem tam si r騜ni這....:D

no w ka盥ym razie dzi瘯i...a mo瞠 jeszcze kto co znalaz w tym TV z tym sygna貫m IDENT

pasc

....:cry: normalnie pechowy ten z這m...dzisiaj chcia貫m sobie cu pomierzy jeszcze a tu si cewki wzi窸y i sfajczy造...no powiedzcie czy to nie jest fatum...:D