Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samochod do 80tys - jaki kupić?

Wujek647 26 Mar 2009 08:41 3352 6
  • #1 26 Mar 2009 08:41
    Wujek647
    Poziom 8  

Witam

Chciałbym się zapytać Was o zdanie. Potrzebuje fajnego autka, na ten cel mogę przeznaczyć kwotę 70-80tyś. zł, najlepiej w wersji kombi z silnikiem Diesla (tańsza eksploatacja jak dla mnie) i w nie małym wyposażeniem. W samochodzie dla mnie liczy się elegancki wygląd oraz wygoda i bezpieczeństwo. Dodam iż mam 19 lat posiadam własną firmę i nie interesują mnie auta po tuningu.

Zapraszam do dyskusji.

0 6
  • #2 26 Mar 2009 17:00
    xjozef
    Poziom 10  

Wujek647 napisał:
    Witam

Chciałbym się zapytać Was o zdanie. Potrzebuje fajnego autka, na ten cel mogę przeznaczyć kwotę 70-80tyś. zł, najlepiej w wersji kombi z silnikiem Diesla (tańsza eksploatacja jak dla mnie) i w nie małym wyposażeniem. W samochodzie dla mnie liczy się elegancki wygląd oraz wygoda i bezpieczeństwo. Dodam iż mam 19 lat posiadam własną firmę i nie interesują mnie auta po tuningu.

Zapraszam do dyskusji.

Oto moje zdanie:
    1. W kwocie, która przeznaczasz możesz przebierać jak w ulęgałkach. Czyli to co polecam: google.pl -> otomoto.pl -> gratka.pl -> autotrader.pl
    Szukanie nie boli, zarówno opinii o autach jak i ich cenach.
    2. Kup katalog aut i poszukaj coś co Ci się podoba i dopiero zadaj konkretne pytanie.
    3. To, że masz 19 lat i własną firmę naprawdę nikogo nie interesuje i nie wnosi sensowych treści co do propozycji auta dla Ciebie.
    4. Twój wątek to temat rzeka z pogranicza spamu forumowego dopóki nie określisz konkretnych propozycji jakie Cię interesują.
    5. OVER
    pozdro

0
  • #3 26 Mar 2009 21:22
    Wujek647
    Poziom 8  

xjozef napisał:

1. W kwocie, która przeznaczasz możesz przebierać jak w ulęgałkach. Czyli to co polecam: google.pl -> otomoto.pl -> gratka.pl -> autotrader.pl
    Szukanie nie boli, zarówno opinii o autach jak i ich cenach.

Mogę przebierać ale trzeba mieć na to czas, jak bym się tym zajął to więcej bym na tym stracił niż zyskał

xjozef napisał:

2. Kup katalog aut i poszukaj coś co Ci się podoba i dopiero zadaj konkretne pytanie.

Zastanawialem sie nad:
    VW Passat B6 2.0 TDI 140KM rok. 2007 wersja HIGH-LINE BUSSINES
    a
    Kia Cee`d 1.6 CRDi 115KM rok. 2009

xjozef napisał:

3. To, że masz 19 lat i własną firmę naprawdę nikogo nie interesuje i nie wnosi sensowych treści co do propozycji auta dla Ciebie.

A ja uważam iż wnosi większość osób w moim wieku jeździ samochodami typu VW Golf II a moi rodzice nie są tez bogaci, aby mieć w tym wieku taka sumę tez trzeba się postarać

0
  • #4 26 Mar 2009 23:01
    xjozef
    Poziom 10  

W tej kasie nie kupiłbym żadnego z wymienionych ale to już Twoja sprawa.

Bierz Paska (choć to tzw. wóz sołtysa) z autocasco bo podoba się kradziejom.

0
  • #5 27 Mar 2009 01:42
    Wujek647
    Poziom 8  

Dzieki jeszcze pomyślę

a na razie zamykam

AC to obowiązek wkońcu nie tylko od kradzieży chroni

0
  • #6 31 Mar 2009 20:59
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #7 01 Kwi 2009 18:33
    Wujek647
    Poziom 8  

tridio napisał:
    Z KIA mam doświadczenie, jeździłem carniwalem, bardzo solidne autko jeśli je dobrze traktujesz. Też kiedyś oglądałem tego ceed'a w diesel'u i bardzo się zachwyciłem. Wnętrze ładne, mało pali, rozglądałem się raczej za krótką wersją- nie miałem z nim do czynienia, ale markę mogę polecić. Bardzo ładne autko którym nie miałem okazji jeździć to peugeot 407 (ale cały czas mnie prześladuje) Polecić też mogę forda focusa II, nabyłem takiego dwuletniego, tylko z silnikiem benzynowym 1,8. Bardzo wygodne autko, ciche, tylko troche pije. Na razie nic nie mogę powiedzieć o niezawodności bo jeżdżę nim dopiero 2 miesiąc.

Carnival fajny samochodzik jeśli można powiedzieć samochodzik.

W sumie teraz to nie wiem czy warto kupować takie jak w/w samochody czy nie wsiąść jakiegoś z wyższej półki że tak się wyrażę na kredyt czy leasing

Są ciekawe autka nie wiele droższe czy sprowadzić z USA można:
    np.
    100-110tyś.zł.
    Mercedes c300 Limitowany 3.0 benzyna na USA (w tym samochodzie jak ktoś widział na pewno się zakochał, piękny zupełnie inny niż europejskie wersje)
    120-130tyś.zł
    Lexus RX 400h Hybrid też bardzo fajny

Leasing czy kredyt można uzyskać na dobrych warunkach a wpłata własna wysoka pomniejszy automatycznie raty miesięczne

-----------------------------------------------------------------------
    Powie mi ktoś dlaczego nie mogę zakończyć tego tematu

0