Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Łapy do silnika elektrycznego - czy można dokupić

26 Mar 2009 21:01 4722 3
  • Poziom 2  
    Witam

Mam silnik jak na obrazku z lewej i mam pytanie czy można dokupić do niego takie łapy jak widać na środkowym obrazku. Można w ogóle coś takiego dokupić? (najlepiej Kraków lub okolice). Z prawej strony tabliczka znamionowa silnika.

Z góry dzięki za pomoc.

Łapy do silnika elektrycznego - czy można dokupić Łapy do silnika elektrycznego - czy można dokupić Łapy do silnika elektrycznego - czy można dokupić
  • Poziom 28  
    zadzwoń do firmy WIR kraków ul. na barciach może załatwią, a jak nie to ja mam troche silników na złom i może będą jakieś łapy pasować. Musiałbyś podać wymiary a jak nie to do kołnierza zrobić podstawe i przejście na łapy.

a wogóle to taki silnik nie kosztuję dużo pieniędzy, maks. 200zł więc nie wiem czy się opłaca kupować łapy.

Pozdrawiam
  • Poziom 32  
    O ile Tarnów to okolice Krakowa to na przeciwko Tamel_u jest sklep Wismel kupisz tam prawie każda cześć silnika elektrycznego i w całości tez sprzedają ;)
  • Poziom 10  
    W Tarnowie jest sklep "SIL-NIK" bardzo fajna obsługa i dużo taniej mają właśnie części do silników TAMEL BESEL INDUKTA. tel 146244307.