Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VCR Thomson V4700

23 Kwi 2004 11:43 1769 8
  • Poziom 10  
    Bardzo zła jakość nagrywania i odtwarzania z prędkością przesuwu taśmy w trybie SP. Z przesuwem LP obraz idealny. Tor przesuwu taśmy regulowany na wszystkie sposoby. Podejrzewam głowice wizyjną, ale niemam 100% pewności, może ktoś z kolegów spotkał się z taką usterką.
  • Poziom 15  
    Na 100% dysk wizyjny. Pozdrawiam Zdzisław.
  • Poziom 10  
    Dzięki Zdzisław. Kontakowałem się z kilkoma punktami sprzedającymi części elektroniczne wszędzie oferują cały podzespół głowicy wizyjnej, nigdzie nie proponowali samego dysku wizyjnego ( cena całej głowicy 450-550zł. )
  • Poziom 12  
    Niestety głowice są zamontowane na dyski i ustawione pod kątem 6 st.,takie są wymogi standardu VHS.I takie coś jest sprzedawane...a wymiana samych głowic,dosyć trudna jeśli chodzi o ustawienie mechaniczne.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    horneto napisał:
    Niestety głowice są zamontowane na dyski i ustawione pod kątem 6 st.,takie są wymogi standardu VHS.I takie coś jest sprzedawane...a wymiana samych głowic,dosyć trudna jeśli chodzi o ustawienie mechaniczne.

Problem kolegi oliboli nie polega na wymianie głowic wizyjnych (czytników) tylko na ofercie całego zespołu DRUM zamiast dysku wizyjnego. I stąd ta cena.
  • Poziom 12  
    :D Może się czepiam ale czy z tego co napisano wynika cos jednoznacznego? 8O

"Kontakowałem się z kilkoma punktami sprzedającymi części elektroniczne wszędzie oferują cały podzespół głowicy wizyjnej, nigdzie nie proponowali samego dysku wizyjnego"

Jakby napisać drum to wszystko jasne...a tak to mamy "podzespół"? :wink:

pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Kolego horneto nie musisz pisać mojego tekstu.
    Jak są zamontowane czytniki dysku wizyjnego to ja wiem. A w moim poście nie padło pytanie o DRUM MOTOR. Magnetowid nie będzie dalej naprawiany, pozostanie z prędkością LP (wysoki koszt naprawy). Dziękuje za pomoc . [/b]
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tak to już jest w przypadku f-my THOMSON. Kiedy w sprzęcie AUDIO trzeba wymienić czytnik laserowy to oczywiście nie ma go luzem tylko trzeba kupić cały pick-up który nie jest tani. Podobnie tutaj w VCR, nie ma w ofercie samego dysku wizyjnego tylko DRUM A`ssy. Taka jest polityka firmy i nie tylko tej. Naprawa ma być nieopłacalną, uzytkownik ma kupić nowy sprzęt.
  • Specjalista techniki DVD
    Mam nówkę mogę ją odsprzedać. Napisz na priva jaka cena by Cię zadowoliła.