Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C5 radio RD2 a RT2

rokoko 27 Mar 2009 01:22 4172 1
  • #1 27 Mar 2009 01:22
    rokoko
    Poziom 20  

Witam!
    Nosze sie z zamiarem podmiany obecnego radia (RD2) na radio z wbudowanym telefonem RT2 w mojej cytrynce. Radyjko RT2 jest dosc ciezko dostepne wiec przed jego zakupem chcialbym sie zorientowac jaka jest roznica jesli chodzi o podpiecia do instalacji samochodu? Wiem, ze moj samochod posiada podciagniety i podpiety do anteny przewod GSM, nie posiada natomiast nawigacji, a co za tym idzie zwykly dworzedowy wyswietlacz. Czy bedzie to problemem? Moze ktos posiada takie radyjko na sprzedaz?? Pozdrawiam

0 1
  • #2 18 Lut 2010 14:11
    jedrocha
    Poziom 10  

rokoko napisał:
    Witam!
    Nosze sie z zamiarem podmiany obecnego radia (RD2) na radio z wbudowanym telefonem RT2 w mojej cytrynce. Radyjko RT2 jest dosc ciezko dostepne wiec przed jego zakupem chcialbym sie zorientowac jaka jest roznica jesli chodzi o podpiecia do instalacji samochodu? Wiem, ze moj samochod posiada podciagniety i podpiety do anteny przewod GSM, nie posiada natomiast nawigacji, a co za tym idzie zwykly dworzedowy wyswietlacz. Czy bedzie to problemem? Moze ktos posiada takie radyjko na sprzedaz?? Pozdrawiam

No więc własnie jestem PO tym zabiegu ;)
    Miałem RD2 mam RT2. Z tym ze ja mam Navi VDO Dayton (color)
    CO do instalacji, sprawdź jeszcze czy masz wtyczkę do miktofonu (w lampce podsufitowej w okolicach kratki na mikrofon)
    Trzeba byc przygotowanym na Lexię, żeby Odinstalować RD2 i zainstalowac RT2.
    U mnie po tym zabiegu śmiga aż miło.
    Powiem szczerze że nie widziałem RT2 z monochromatycznym LCD, więc nie mam pojecia czy to zadziała

0
  Szukaj w 5mln produktów