Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak wyłączyć hasło w systemie aby logował się automatycznie

sztiwen 27 Mar 2009 11:34 3493 10
    sztiwen
    Level 9  
    Pisałem juz wczesniej na ten temat ale został juz zamkniety ;/ a chodzi mi o to ze za kazdym razem właczenia komputera wyskakuje to okienko z hasłem. Co zrobić aby nie pokazywało sie ;)
    marakus
    Level 26  
    Usuń hasło, a jak masz więcej niż jednego usera na tym komputerze, to też musiałbyś usunąć te inne profile.
    Matuzalem
    Level 43  
    uruchom - control userpasswords2 - ok: pobaw się "ptaszkiem" na aplecie, który sie pojawi.
    mat_ed
    Level 43  
    Został zamknięty ponieważ napisałeś, że wszystko już działa. Tak więc następnym razem zanim napiszesz iż rozwiązałeś problem, zastanów się dwa razy.
    sztiwen
    Level 9  
    Czyli mozecie troche bardziej wytłumaczyć gdzie mam to zrobic ;)
    Matuzalem
    Level 43  
    Włacz komputer, zaloguj się do systemu (wskazane konto z uprawnieniami administratora). Kursorem myszy najedź na przycisk start, wybierz z menu, które się otworzy "Uruchom" i... wpisz polecenie mego poprzedniego postu.
    Potem zaś ... zajmij się czytaniem informacji na ekranie, bo to już jest lenistwo, a nie brak doświadczenia.
    sztiwen
    Level 9  
    Mam jeszcze jeden problem . Mój nauczyciel od informatyki ma to samo ;) Najpierw zainstalował windows jeszcze raz na ten sam, ale nie została zakonczona istalacja. Co mozna z tym zrobić, format nie idzie w gre ?

Post poprawiłem.
    Pisz poprawnie, po kropce stosujemy wielką literę.
    mat_ed
    Matuzalem
    Level 43  
    sztiwen wrote:
    Co mozna z tym zrobić, ...?

Z tym pewnie ... nic*.
    Z dostępem do danych pewnie natomiast wszystko - od WAIK, przez Bart's PE czy linuksa Live, do przepięcia dysku włącznie (a to tylko przykłady działań)..

*"Zapomniałeś" podać przyczyny przerwania instalacji naprawczej - choć nie tylko tego - więc innych, ewentualnych, opcji umożliwiających, choćby teoretycznie, reanimację systemu nie ma powodu omawiać.
    sztiwen
    Level 9  
    czyli nie da się juz odzyskać danych ?
    Matuzalem
    Level 43  
    Niby nie jest ładnie odpowiadać pytaniem na pytanie, ale... czy postarałeś się zrozumieć co w drugim zdaniu poprzedniego postu napisałem?
    User removed account
    User removed account