Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AR 161 - orietacja papieru w kasecie

23 Kwi 2004 15:26 1224 12
 • Poziom 21  
  mam takiego Sharpa i muszę zmienić w nim oriętacje papieru w kasecie. Jest ustawiona wzłóż a chcę żeby była w poprzeg. Bardzo proszę o instrukcje albo może kody serwisowe. :D
  Jeszcze jedno jakby ktoś miał intrukcję opsługi do niego to też bym prosił, to dla klienta.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 14  
  Trzeba przytrzymać przycisk zmiany kasety przez kilka sekund, na pulpicie coś się pojawi( nie pamiętam ale zacznie chyba coś migać ) trzeba terazwybrać format jaki ma być w jakiej kasecie i zatwierdzić chyba enterem. No i oczywiście trzeba zmienić ustawienia w kasecie . Mogę się mylić jeśli chodzi o postępowanie po wejściu w tryb zmiany formatu.
 • Poziom 21  
  Dzięki w poniedziałek sprawdzę
 • Poziom 21  
  Z tego co pamiętam to należy nacisnąć górny ENTER wybrać rodzaj papieru jaki chcesz mieć w kasecie - dolnym ENTERem i zatwierdzić startem.
 • Poziom 21  
  Dziękuję za serwisówkę już zdobyłem. Mam 3 płytki, jakby ktoś potrzebował to może uda mi się pomuc. Pozdrowienia i dzięki za odzew.
 • Poziom 10  
  cześć. w AR-161 są dwa przyciski jeden opisany słowem ENTER (jest obok przycisku do wyboru kasety) i drugi oznaczony tylko znaczkiem ENTERA(czyli strzałką, jest w górnej części panelu). zmiana formatu papieru polega na tym, że najpierw wciskasz i trzymasz przez kilka sekund przycisk oznaczony strzałką entera do momentu aż wszystko zgaśnie i pali się tylko kontrolka kasety i formatu papieru; następnie przyciskiem wyboru kasety wybierasz kasetę, w której chcesz zmienić format papieru; nastepnie przyciskiem opisanym słowem ENTER wybierasz format papieru; nastepnie zatwierdzasz to START-em i wychodzisz z tego trybu ponownie naciskając przycisk oznzczony strzałką entera; kopiarka jest gotowa do pracy.

 • Poziom 43  
 • Poziom 21  
  marek216, napisałeś to chyba przy 3 różnych tematach - widać, że Ci zależy. Jednak musisz widzieć, że jest to: nieprofesjonalne, niemoralne i nieładnie tak oszukiwać klientów.
  Gdyby tak wszyscy robili, ładny by był bajzel. :sm2: Nawet, jeżeli kopiarka ładnie wygląda, to i tak ma swoje zrobione a Twoim zadanie jest przekonać klienta, że warto ją kupić a nie kasować licznik.

 • Poziom 43  
  zależy bo mam super maszynke klient jest napalony ale ten co daje kase na takie zakupy nie zgodzi sie na taki licznik - maszyna jest po kalpitalnym przeglądzie powymnieniane roliki i inne pierdoły ale licznik niestety nadal razy.
  technicznie i wizualnie ideał nówka spod igły
 • Poziom 14  
  Panowie nie robta se jaj. Rozumiem pomoc przy usterkach, coś złegodzieje się przy maszynie i potrzebuje pomocy. Ale kurka nie krencenie liczników i w dodatku na forum, gdzie każdy leszcz może to zobaczyć. Mam nadzieje że nie znajdzie się żaden mondrala który napisze jak przekręcić licznik. Miszczu pomyśl sobie że za chwilę to ty będziesz miał kupić używaną kopiarkę a twój sprzedawca wejdzie na elektrodę i przestawi ci licznik. Fajnie co ja bym nie chciał. Sory że nie w temacie ale sprawa mnie dość ostro zbulwersowała.
  Ps znam te kody ale pozostawiam je dla siebie a przynajmniej nie udostępnie ich do w/w sytuacji.
 • Poziom 30  
  Temat zaczął się od orientacji papieru w kasecie AR161. Co ma do tego licznik nie wiem. Temat zamykam.