Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AR 161 - orietacja papieru w kasecie

MINOLTA 23 Kwi 2004 15:26 1167 12
  • #1 23 Kwi 2004 15:26
    MINOLTA
    Poziom 19  

mam takiego Sharpa i muszę zmienić w nim oriętacje papieru w kasecie. Jest ustawiona wzłóż a chcę żeby była w poprzeg. Bardzo proszę o instrukcje albo może kody serwisowe. :D
    Jeszcze jedno jakby ktoś miał intrukcję opsługi do niego to też bym prosił, to dla klienta.

0 12
  • #2 23 Kwi 2004 16:25
    zygigs
    Poziom 14  

Trzeba przytrzymać przycisk zmiany kasety przez kilka sekund, na pulpicie coś się pojawi( nie pamiętam ale zacznie chyba coś migać ) trzeba terazwybrać format jaki ma być w jakiej kasecie i zatwierdzić chyba enterem. No i oczywiście trzeba zmienić ustawienia w kasecie . Mogę się mylić jeśli chodzi o postępowanie po wejściu w tryb zmiany formatu.

0
  • #3 23 Kwi 2004 16:43
    MINOLTA
    Poziom 19  

Dzięki w poniedziałek sprawdzę

0
  • #4 23 Kwi 2004 17:32
    Watażka
    Poziom 21  

Z tego co pamiętam to należy nacisnąć górny ENTER wybrać rodzaj papieru jaki chcesz mieć w kasecie - dolnym ENTERem i zatwierdzić startem.

0
  • #6 23 Kwi 2004 19:05
    MINOLTA
    Poziom 19  

Dziękuję za serwisówkę już zdobyłem. Mam 3 płytki, jakby ktoś potrzebował to może uda mi się pomuc. Pozdrowienia i dzięki za odzew.

0
  • #7 23 Kwi 2004 19:35
    Dluwoj
    Poziom 10  

cześć. w AR-161 są dwa przyciski jeden opisany słowem ENTER (jest obok przycisku do wyboru kasety) i drugi oznaczony tylko znaczkiem ENTERA(czyli strzałką, jest w górnej części panelu). zmiana formatu papieru polega na tym, że najpierw wciskasz i trzymasz przez kilka sekund przycisk oznaczony strzałką entera do momentu aż wszystko zgaśnie i pali się tylko kontrolka kasety i formatu papieru; następnie przyciskiem wyboru kasety wybierasz kasetę, w której chcesz zmienić format papieru; nastepnie przyciskiem opisanym słowem ENTER wybierasz format papieru; nastepnie zatwierdzasz to START-em i wychodzisz z tego trybu ponownie naciskając przycisk oznzczony strzałką entera; kopiarka jest gotowa do pracy.

0
  • #10 14 Sty 2005 19:33
    Watażka
    Poziom 21  

marek216, napisałeś to chyba przy 3 różnych tematach - widać, że Ci zależy. Jednak musisz widzieć, że jest to: nieprofesjonalne, niemoralne i nieładnie tak oszukiwać klientów.
    Gdyby tak wszyscy robili, ładny by był bajzel. :sm2: Nawet, jeżeli kopiarka ładnie wygląda, to i tak ma swoje zrobione a Twoim zadanie jest przekonać klienta, że warto ją kupić a nie kasować licznik.

0
  • #11 14 Sty 2005 20:41
    marek216

Poziom 43  

zależy bo mam super maszynke klient jest napalony ale ten co daje kase na takie zakupy nie zgodzi sie na taki licznik - maszyna jest po kalpitalnym przeglądzie powymnieniane roliki i inne pierdoły ale licznik niestety nadal razy.
    technicznie i wizualnie ideał nówka spod igły

0
  • #12 15 Sty 2005 10:04
    Baz
    Poziom 14  

Panowie nie robta se jaj. Rozumiem pomoc przy usterkach, coś złegodzieje się przy maszynie i potrzebuje pomocy. Ale kurka nie krencenie liczników i w dodatku na forum, gdzie każdy leszcz może to zobaczyć. Mam nadzieje że nie znajdzie się żaden mondrala który napisze jak przekręcić licznik. Miszczu pomyśl sobie że za chwilę to ty będziesz miał kupić używaną kopiarkę a twój sprzedawca wejdzie na elektrodę i przestawi ci licznik. Fajnie co ja bym nie chciał. Sory że nie w temacie ale sprawa mnie dość ostro zbulwersowała.
    Ps znam te kody ale pozostawiam je dla siebie a przynajmniej nie udostępnie ich do w/w sytuacji.

0
  • #13 15 Sty 2005 11:54
    Henry(k)
    Poziom 30  

Temat zaczął się od orientacji papieru w kasecie AR161. Co ma do tego licznik nie wiem. Temat zamykam.

0