Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zdalny pulpit od podstaw (zmienne IP)

palo 27 Mar 2009 19:17 1802 7
  • #1 27 Mar 2009 19:17
    palo
    Poziom 14  

Witam
    Posiadam zmienne IP i potrzebuje swój komputer ustawić jako zdalny.
    Praktycznie komputer jest włączony cały czas więc np. jak jestem gdzieś u kogoś znajomego to chce mieć pełny dostęp do mojego komputera tak jak bym siedział przed nim w domu. Chciałbym widzieć postęp ściągania torrenta i mieć dostęp do plików na dysku.
    Wiem że są opisy do zdalnego pulpitu ale one tyczą się stałych IP.
    Proszę o pełny opis konfiguracji np jakiegoś programu (darmowego) jak co mam robić i najlepiej jak by były Print Sreen'y.

0 7
  • Pomocny post
    #2 27 Mar 2009 19:19
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 27 Mar 2009 19:27
    palo
    Poziom 14  

A jest jakaś możliwość bez podawania IP ? typu że będzie mi się automatycznie łączył z moim komputerem bez podawania IP np. siedze sobie u kogoś i wpisuje sobie coś w wyszukiwarce np jakąś nazwe

0
  • #4 27 Mar 2009 19:30
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    #5 27 Mar 2009 20:46
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Zainstaluj program TeamViewer - w jego opcjach ustaw stałe hasło , oraz włącz by ładował się z systemem .
    Masz wtedy dostęp do danych z każdego miejsca na ziemi , bez względu na IP .

0
  • #6 29 Mar 2009 19:40
    vel_marian
    Poziom 11  

Ap ropo programu TeamViewer. to on terz będzie się łączył z komputerem który jest połączony z internetem za pomocą bramy lokalnej lub routera??

0
  • Pomocny post
    #8 18 Maj 2009 18:01
    kiosho
    Poziom 17  

Uzywam, team viewera dluzszy czas , ale bardzo czesto zdaza sie ze albo nie mozna uzyskac polaczenia albo polaczenie jest zrywane, po uplywie jakiegos czasu bez restartu i bez powodu polaczenie wraca, dodam iz w glownej mierze wykorzystuje go do polaczenia VPN, czy ktos wie o co chodzi? najciekawsze jest to ze w tym samym czasie mozna uzyskac polaczenie przez wepside TEAMVIEWER, ew podpowiedzcie czego uzywacie do polaczen VPN, dzieki adam

0