Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Ten kaseciak z Toyota Yaris jak podłączyć MP3

sheba__ 28 Mar 2009 16:00 2839 2
  • #1 28 Mar 2009 16:00
    sheba__
    Poziom 9  

Witam,
    Dziś mam problem z podłączeniem mp3 pod radio w yarisce.Wiem temat wałkowany wiele razy mimo to nie znalazłem porady ani tu ani na kblomanii.
    Podłączyłem mp3 bezpośrednio pod głowicę magnetofonu wlutowując minijacka,niestety po pierwsze mp3 poziom głosu zaledwie 01 przy wyższym zaczynają się trzaski po drugie po uruchomieniu auta straszne zakłocenia.Może jest lepszy sposób na ten model.Brak line

0 2
  • #2 29 Mar 2009 11:40
    SlaweK
    Poziom 43  

W takim razie dlaczego pod głowicę a nie pod antenę radiową nie podłączyłeś tego MP3, przynajmniej by nie trzeszczało...

Niestety z taką wiedzą czarno to widzę dorabianie wejścia i przeróbki w radiu. Wiele razy pisano że trzeba trochę rozumieć jak działa radio i z jakich bloków się składa a potem w odpowiednim bloku się podłączyć.

SławeK

0
  • #3 29 Mar 2009 19:47
    sheba__
    Poziom 9  

Szkoda Sławku,że zamiast pomóc oceniasz moją wiedzę.....wiedza to rzecz nabyta a jak się bardzo chce to można ją nabyć cząstkowo-wystarczy mieć dobrego nauczyciela(niestety nie Ty,troche chęci i zmysł logicznego słuchania jak i rozumienia)do tego trochę pokory znowu nie Ty i samozaparcia.Radiio już chodzi ..dzielnik napięcia kondensator odsprzęgający wywalenie kodensatora załatwiło sprawę.Czarnowictwo to ograniczenie a człowiek ograniczony ...........Pozdrawiam

1
  Szukaj w 5mln produktów