Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzedam Tuner Philips 7201 Pvr HD

dufek1 28 Mar 2009 16:41 9674 14
    dufek1
    Poziom 9  
    Sprzedam Tuner Philips 7201 Pvr HD nowy 550pln gg.527248

Moderowany przez GKVIDEO:

Zamykam do wyjaśnienia

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    rj22
    Poziom 20  
    Witam
    Aczy działają kanały HD?
    dufek1
    Poziom 9  
    oczywiście że działają przecież jest to tuner HD. w C+ są one dodatkowo płatne a z astry idzie kilka bezpłatnych kanałów.
    rj22
    Poziom 20  
    Bardzo dużo tych tunerów jest uszkodzonych a uszkodzenie polega na tym że nie działają kanały HD
    dzac4
    Warunkowo odblokowany
    Właśnie czy z C+ działają HD?
    dufek1
    Poziom 9  
    jest to nówka nawet go nie wyciągałem z pudełka,a z jakiego miasta pan jest bo najlepiej sprawdzić osobiście ja ze śląska jestem.pozdr
    dzac4
    Warunkowo odblokowany
    To jest problem z kanałami HD Cyfry.
    dufek1
    Poziom 9  
    właśnie go sprawdzam i moje kanały chodzą nie zdarzył mi się jeszcze niesprawny tuner
    jurgenson
    Poziom 12  
    Niestety te tunery sa wadliwe w oprogramowaniu , nowy wyjety z kartonu oczywiscie chodzi , ale jak sie zciagnie nową liste kanałów z sat i przeprowadzi upgrade nowszego softu - to wówczas czeka nas wiele niespodzianek : potrafi po samoczynnym restarcie już nie wstać - milczy całkowicie , włacza sie i wskakuje na jeden kanał i wszystko , i cała reszta niespodzianek , najlepiej kupować juz z najnowszym softem i listą kanałów.
    Spotyka sie również sytuacje gdzie wyłaczony z sieci na jakąś chwile - nie daje sie już włączyć .

A wiec trzeba się mocno zastanowić czy wchodzić w posiadanie czegoś takiego , skoro na 3 szt jedna jest na 100% walnieta lub walnie.
    Brak kanałów HD to raczej nie dostrojony konwerter w antenie , mimo że sygnał jest prawidłowy wielokrotnie wystarczy przekręcajac odpowiednio konwerter dopiero dopasowac - też sprawdzone.
    Najlepiej wykonywać to przy właczonym kanale HD - obracać i patrzec kiedy wskoczy. pozdr
    ansat
    Poziom 25  
    Jak nie chcesz go kupić to nie pisz tu swoich mądrości całkiem nie na temat. Kiedy wieczorem idziesz spać to jaką masz pewność że rano obudzisz się.
    jurgenson
    Poziom 12  
    Widze ze idea zrobienia biznesu -przyćmiła ci rozsadne zachowanie i etykę zawodowa .
    To nie sa madrosci -tylko sprawdzona opinia o tym sprzecie i drobna porada co do braku nie których kanałów.
    dzac4
    Warunkowo odblokowany
    Kol.jurgenson ma rację tymbardziej że to PHILIPS!
    lechoo
    Poziom 39  
    Te tunery nie są uszkodzone, wystarczy zaktualizować w nich oprogramowanie i działają wszystkie kanały HD.
    dzac4
    Warunkowo odblokowany
    Nie jestem taki pewien kol.lechoo.
    Olek II
    Moderator
    Witam, mam ten sam problem. Kupiłem ten tuner, podłączyłem, zrobiłem aktualizację, wyłączył się i..... d..pa. Już nie wstał. Wyłączyłem wtykę z sieci po kilku godz. jakby zaczął reagować. Zastartował, ale nie można zrobić żadnego następnegu upgradu, bo nie można wejść w menu. Poza tym wszystkie inne kanały śmigają. Pozdrawiam.