Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Melbourne SD27 i sterowanie z kierownicy Vectra B

arekkopka 29 Mar 2009 10:34 4641 11
  • #1 29 Mar 2009 10:34
    arekkopka
    Poziom 9  

Witam.

Mam takie pytanie. Czy radio Blaupunkt Melbourne SD27 ma możliwość podłączenia interfejsu który umożliwi sterowanie nim z kierownicy i współpracę z wyświetlaczem na desce rozdzielczej? (Opel Vectra B)
    Jeżeli tak to może ma ktoś schemat takiego urządzenia?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

0 11
  • #2 29 Mar 2009 10:37
    SlaweK
    Poziom 43  

Bezpośrednio niemal napewno nie ma takiej możliwości ale na www.blaupunkt.pl wiedzą wszystko i tym i mają nawet darmową infolinię na której powiedzą Ci jakie interface kupić.

SławeK

0
  • #3 29 Mar 2009 10:40
    arekkopka
    Poziom 9  

Znalazłem coś takiego na allegro ale nie wiem czy da się to podłączyć do tego radyjka.

Na forum nie zamieszczamy linków do aukcji. Proszę zamieścić tylko opis. [TW]

-1
  • #4 29 Mar 2009 10:58
    SlaweK
    Poziom 43  

Zapytaj producenta, firmę Isotech. A jeszcze lepiej na stronę Blaupunkta, do Konfiguratora Samochodowego i tam znajdź interface a potem w jego instrukcji z jakimi radiami działa. Obawiam się że z najniższymi modelami radii może być problem.

SławeK

0
  • #5 29 Mar 2009 11:03
    arekkopka
    Poziom 9  

Właśnie siedzę na stronie Blaupunkta i patrzę co tam ciekawego piszą.
    Dziś niedziela to za dużo się nie dowiem ale jutro trochę podzwonię i się zorientuję co i jak.
    Chociaż też tak myślę, że to najniższy model więc może nie mieć takiej możliwości.

Dzięki za pomoc.

0
  • #7 29 Mar 2009 11:17
    wit007
    Poziom 24  

Chyba nie do konca sie oplaca - interfejs bedzie kosztowac pewnie tyle co radio ;)

0
  • #8 29 Mar 2009 11:21
    arekkopka
    Poziom 9  

Z tego co widzę na stronie Blaupunkta to chyba nie ma możliwości podłączyć do tego radia takiego interfejsu.

0
  • #10 30 Mar 2009 15:52
    arekkopka
    Poziom 9  

Dzwoniłem na infolinię Blaupunkta i poinformowano mnie, że interfejsu do Vectry B nie mają w swojej ofercie a pilot będzie działał (RC10 ; RC10H).
    Natomiast w firmie IZOTECH można kupić adapter który umożliwi sterowanie tym radiem z kierownicy ale z wyświetlaczem nie będzie współpracowało.

0
  • #11 30 Mar 2009 17:31
    Nawigator
    Poziom 33  

A czy to radio ma w ogóle wyjście na zewnętrzny wyświetlacz (w dowolnym standardzie) aby można go było podłączyć do adaptera? Zazwyczaj tylko lepiej wyposażone (czyt. droższe) modele mają opcję External Display. Do Opla pasują niektóre modele z tą funkcją i adapter kierownicy z Izotechu z ta funkcją, ostatnio czytałem o takim sprawdzonym zestawie na forum Vectry.

N.

0
  • #12 31 Mar 2009 07:52
    Nico7
    Poziom 18  

Wyjście na zewnętrzny wyświetlacz mają tylko "najwyższe" modele - Acapulco CD51, Acapulco MP52, Daytona MP53, cała seria CD72, MP72,MP73,MP74 itp. - nie mają tej funkcji najnowsze modele;(
    Wracjąc do tematu wszystkie SD27 mają sterowanie pilotem RC10 i w związku z tym działają z interfejsami do fabrycznego sterowania z kierownicy - do Vectry B też jest taki interface ale rzeczywiście będzie pewnie w cenie radia...;(

0
  Szukaj w 5mln produktów