Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Becker Traffic Pro jak uruchomić zestaw głośnomówiący

Paszczur7 29 Mar 2009 23:27 2287 1
  • #1 29 Mar 2009 23:27
    Paszczur7
    Poziom 1  

Witam,

Właśnie zakupiłem Skode Octavie, w której znajduje się radio: Becker Traffic Pro (4721 - chyba ten model ponieważ takie samo zdjęcie jest wystawione na allegro).
    Problem jest taki iż jest do niego podłączona antena, GPS i mikrofon od zestawu głośnomówiącego. Wszędzie szukałem jakiejś bazy do której można podłączyć telefon ale nic takiego nie ma. Czy mógłby mi ktoś pomóc jak mógłbym uruchomić ten zestaw głośnomówiący (co należy dokupić i ewentualnie gdzie tego szukać, bo jak narazie to w necie niczego konkretnego się nie dowiedziałem).
    Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

0 1
  • #2 20 Lut 2010 18:53
    witek 124
    Poziom 12  

Witam, szukałem na forum podobnych ale, że nic nie znalazłem żeby nowego nie zakładać podepnę się pod istniejący (odgrzeje kotleta);) Chciałbym się dowiedzieć jaki musiałbym mieć zestaw głośnomówiący żeby podłączyć do tego radyjka?? Mam w książce do radyjka w opisie podłączeń: *socket A-/3/telephone mute/clearning function*socket c3-/13/ telephone input /14/-earth-telephone input
    więc domyślam się ze pod te piny trzeba podpiąć tylko jaki to musi być zestaw ? Robił już ktoś to w tym radiu :?: Jeśli tak proszę o wskazówki. Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów