Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak zaprogramować FunCard4. Mam programator FunProg v5.07

24 Kwi 2004 12:07 6313 4
  • Poziom 10  
    Help! Jak to zrobić krok po kroku? Podłączyłem programator z komputerem. Odpaliłem program FunMagic 1.4 ..... i co dalej?
    Mam tuner 6010 i chce go maksymalnie wykorzystać używając karty Fun.
    Pozdrawiam, AM
  • Poziom 13  
    Proszę :
    Programowanie karty Fun za pomoca programu FunMagic 1.4 i programatora Funprom Apollo

Uruchamiamy FunMagic 1.4 i przechodzimy do zakładki "Ustawienia",Apollo,
    wybieramy właściwy port LTP i rodzaj pamięci jaką posiadamy w karcie a następnie
    naciskamy przycisk "OK".
    Aby zaprogramować kartę wczytujemy kolejno odpowiednie pliki;
    -Plik Flasha naciskając przycisk "Otwórz" i wybieramy plik flesz.hex
    -Plik zewnętrznego EPROMU naciskając przycisk "Otwórz" i wybieramy plik exteep.hex
    (jężeli wsad do karty zawiera plik "inteep" to dodatkowo wczytujemy;
    -Plik wewnętrznego EPROMU naciskając przycisk "Otwórz" i wybieramy plik inteep.hex)
    następnie wkładamy karte Fun do programatora i naciskamy w programie FunMagic
    przycisk "Programuj" (dużego ślimaczka),wtedy zgłosi się procesor karty (Atmel8515)
    rozpocznie się programowanie karty, po zakończeniu programowania naciskamy przycisk "OK"
    na komunikacie o udanym zaprogramowaniu, wyłączamy program i wyjmujemy gotową kartę.
  • Poziom 10  
    Dzięki. Tak zrobiłem. Potem wprowadziłem nowy soft (9.20) do tunera + listę programów FSAT53 za pomocą DXEdit. Wszystko wchodziło bez problemu, ale po podłączeniu anteny soft wrócił do 5.02. Właśnie jestem na etapie szukania informacji co z tym zrobić. Może ktoś pomoże?
  • Poziom 13  
    Podobno softy z tąd :http://zeeltom.zyrardow.mediaclub.pl/philips.html są skuteczne.Sprawdź.