Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VB 601 FIC i inne - poszukuję sterowników

30 Mar 2009 22:46 2187 12
  • Poziom 28  
    Poszukuje sprawdzonych sterowników pod win 98 do:

Płyta VB 601 FIC ->http://www.motherboard.cz/mb/fic/VB-601.htm

Victory Erazor LT-8SD Elsa

SV 550 yamaha 724

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Zgaduję, że sterowniki pod DOS lub Linux?
    Wróżka miała dziś ranną zmianę.
  • Spec od komputerów
    Ta plyta nie ma nic zintegrowanego i nie potrzeba do niej sterownikow. Do karty dzwiekowej sa ogolnie dostepne w internecie, wystarczy wpisac w google yamaha 724 np:
    http://members.driverguide.com/driver/detail.php?driverid=51684
    Ta Elsa to Riva 128, sterowniki sa na stronie nvidii.

Na przyszlosc skorzystaj z wyszukiwarki PRZED napisaniem na forum.
  • Poziom 28  
    Kolego, użyłem wyszukiwarki. Sprawdziłem z tej stronki chyba po 4 sterowniki do grafiki i muzyki. Aż wyczerpał się chyba mi limit ściągania. Jeśli proszę o sprawdzone sterowniki, to oczekuje kogoś kto ma takie karty, i posiada sterowniki które działają, więc nie baw się w pouczanie, tylko albo zabierz głos jeśli masz coś do powiedzenia albo poczytaj sobie SpiderMena.

Moderowany przez mat_ed:

Regulamin p. 10.8. Tym razem tylko upomnienie słowne.

• Poziom 43  
    :arrow: LiutenetMaria, może problem leży w tym, że nie potrafisz ich w sposób właściwy zainstalować ?
    Do grafiki jak już Kolobos napisał, sterowniki są na stronie nvidii, nie na driverguide.
    Sterownik do dźwięku instaluj ręcznie, wskazując lokalizację pliku ze sterownikiem.
  • Spec od komputerów
    :arrow: LiutenetMaria
    Skoro nie potrafisz zainstalowac ani nawet znalezc to oddaj komputer do serwisu zamiast robic sobie klopot.
  • Poziom 28  
    Czemu posty powyżej nie otrzymują dopiski z naruszeniem regulaminu??
    Przecież to czyste wyrazy drwiny i cwaniactwa. Skoro mówię ze znalazłem sterowniki, mam ich nawet kilka, instaluje je poprawnie, i nadal zero odzewu, więc szukałbym problemu gdzieś indziej lub oczekiwał odpowiedzi od kogoś kto ma takie właśnie karty...

I kolejne kilka postów zaśmiecających forum... Albo się pomaga albo nie zabiera głosu.. tyle...
  • Spec od komputerów
    Przeciez to Ty zasmiecasz forum, nie potrafisz nawet napisac co dokladnie sciagnales, co instalowales i jak, czy pojawily sie jakies bledy w menadzerze urzadzen lub komunikaty podczas instalacji. Skoro nie chcesz lub nie potrafisz podac podstawowych informacji to nie mozna Ci doradzic nic innego jak tylko wizyte w serwisie.
  • Poziom 28  
    Już mówię:
    sterowniki z driverguide i ze strony nividii. Sterowniki od grafiki zgłaszają błąd "Sterowniki napisany nie dla tego urządzenia", lub inne błędy nie pamiętam, nadal do wybory 16 kolorów i najmniejsza rozdzielczość. Zaś sterowniki od muzyki: po zainstalowaniu nie widać sterowników od dźwięku w menadżerze urządzeń...
  • Poziom 43  
    Cytat:
    ...Sterowniki od grafiki zgłaszają błąd "Sterowniki napisany nie dla tego urządzenia", lub inne błędy nie pamiętam,...

Którą wersję sterownika instalujesz ?
    Instaluj wersję 4x.xx

Screen z Menedżera urządzeń przedstaw.
  • Poziom 28  
    nie wiem czy tą wersję, instalowałem wszystkie które były na stronie, z zaznaczonym win98. Zacząłem od tych z największym procentem "skuteczności". Na razie screenów nie mogę umieścić screenów, ponieważ nie mam tego komputera przy sobie... A może to wina złych ustawień w biosie???Czego szukać tam?
  • Poziom 43  
    Pobierz i zainstaluj sterownik do grafiki z numerkiem 4x.xx.
    W BIOS-Setupie możesz sprawdzić ustawienie Assign IRQ for VGA jak masz ustawione, o ile w ogóle występuje.