Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LCD, Philips, 32PFL9613d, smuzenie w grach na PS3

30 Mar 2009 23:31 2279 4
  • Poziom 10  
    Mam problem z tym telewizorem. Mianowicie gdy gram na PS3 np. w PES 2009 to są widoczne straszne smugi. Próbowałem już wszystkich ustawień telewizora i nic nie daje. Co więcej, gdy ustawię wszystkie polepszacze obrazu na minimum smugi są jeszcze większe. PlayStation jest podłączone przez HDMI. Czego to może być problem? Kabel, telewizor czy PS3?

Przy okazji. Chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto ma taki telewizor, czy na naklejkach ma kontrast 55000:1 czy 30000:1 , bo ja mam 30000:1 chociaż mam na pudełku napisane 55000:1.
  • Poziom 14  
    Moge Ci tylko wkleic to co producent mowi na temat problemow z ps3 itd.

HDMI connectivity problems (like no sound or no video) with external devices like PS3, XBOX, PC, DVD-player, etc.

RESTRICTIONS:
    This info is only valid for model numbers with an HDMI (or DVI) connection.

INFO:
    When a customer encounters HDMI connectivity problems (audio or video related) with an external device (e.g. PS3, XBOX, PC, Notebook, DVD-player, etc.) and his Philips TV, first advice him/her to upgrade the firmware of his external device. This can resolve already many issues.

Nie wiem jak wgac nowy soft do ps3,ale do telewizora mozesz znalezc na stronie philipsa.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    do ps3 soft aktualizuje się sam jeżeli programiści dadzą nowy soft, a w TV mam najnowszy soft dostępny ze stronki

mam jeszcze takie pytanie: co to jest odpowiednik BEW bo na stronce jest napisane, że telewizor ma 2 MS w tym odpowiedniku
  • Poziom 15  
    Wyłącz funkcję DNR a złącze HDMI do którego podłączasz PS3 ustaw na PC lub Gra. Format obrazu ustaw na nieskalowany.
  • Poziom 10  
    Wydaję mi się, że znalazłem rozwiązanie problemu. Mianowicie na avforums ktoś również miał problem z przejściami z kolor na kolor i okazuje się, że jest to wina nowego firmware. To by miało sens,bo smugi zauważyłem po tym jak zaktualizowałem TV. Na razie nie pozostaje nic innego jak czekanie na nowy firmware. Mam nadzieję, że to naprawią.

Chyba, że ktoś wie skąd można pobrać starszą wersję firmware. Musi być chyba 089.