Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AVT1200 A Czterokanałowy wzmacniacz samochodowy

misiekkk 24 Kwi 2004 17:33 1382 2
  • #1 24 Kwi 2004 17:33
    misiekkk
    Poziom 10  

4-kanałowy wzmacniacz o mocy wyjściowej 21W w każdym kanale zawdzięcza doskonałe parametry i dużą moc wyjściową nowoczesnemu układowi scalonemu TDA7384. Integruje on w swej strukturze czterokanałową końcówkę mocy, niezwykle skuteczny bezpiecznik termiczny, zabezpieczenie przeciwzwarciowe, oraz diody zabezpieczające stopnie wyjściowe przed uszkodzeniem wywołanym przepięciami indukowanymi w głośnikach. Wymiary płytki: 50 x 95 mm.

co myslicie o nim ? wplynie on cos na poprawienie mocy skoro 21 W ?:>

0 2
  • #2 24 Kwi 2004 17:41
    iNTELL
    Poziom 30  

Wzacniacz jest od tego zeby wzmacniać, a jak mam Ci powiedzieć czy wpłynie on na poprawienie mocy skoro nie podałeś typu radia. A jeśli myślisz że masz sobie radio ileś tam WAT i dołączysz sobie wzmacniacz na tej końcówce to będziesz miał tyle wat co masz w radiu + 21W to się mylisz. A pozatym ta końcówka mocy jest stosowana w pioneerach (no może prawie taka sama) , oznaczenie pioneera to PAL003 i siedzi ona na przykład w radiu pioneer KEH-P84000RDS, także posłuchaj sobie jakiegoś pioneera na tej końcówce i będziesz miał porównanie co do mocy.

0
  • #3 24 Kwi 2004 18:41
    misiekkk
    Poziom 10  

radio ktore w tej chwili posiadam - GAMMA 3 VWZ6Z3 Philips 4 x 20 wat. Te radia sa montowane w Audi A4 :twisted: . z tylu 2 glosniki czterodrozne 700 wat moc muzyczna, (2 x 80 wat) moc wyjsciowa czyli moc glosnikow nie jest w pelni wykorzystywana przez radio ;) mam nadzieje ze jest jakis wzmacniacz ktory mi to podciagniecie gdyz na nowe radio szansa by byla dopiero w przyszlym roku :( z gory dziekuje za wypowiedz. pozdro INTELL

0
  Szukaj w 5mln produktów