Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 626 2.0 Gf. Przerywa, szarpie i obrotomierz skacze w trakcie jazdy.

31 Mar 2009 17:51 6493 2
  • Poziom 1  
    Mam problem z mazda 626 2.0 Gf 92 rok w trakcie jazdy jak się trochę zagrzeje zaczyna przerywać skacze obrotomierz i szarpie samochodem po chwili przechodzi i znowu to samo, coś podobnego jakby przewody zapłonowe były zużyte , ale wymieniłem i dalej to samo proszę o pomoc.
  • Poziom 26  
    Mam Mazdę 626GE, ale silnik ten sam. Sprawdź aparat zapłonowy - stan palca i kopułki. A jak świece, ile na nich zrobiłeś km. Jakie to świece? Jeździsz na benzynie czy LPG?
  • Poziom 1  
    Witam serdecznie mysle ze przyczyna jest zapowietrzanie sie ukladu chlodzenia ,a nie ukaldu zaplonowego ,gdyz po dostaniu sie powietrza do silnka krokowego ( tgz ssanie w ukaladzie wtryskowym ) silniczek ten wlasnie daje takie objawy pulsowania obrotami ,sprawdz poziom plynu w chlodnicy i wrazie czegos dolej ,i odpowietrz ukalad ... najlepiej scigajac wezyk z silniczka krokowego gdyz jest on na samej góze i lejeczkiem mozna dolac plynu az przestana leciec bombelki a droga strona zacznie sie wydobywac plyn ,wtedy nasunac wezyk i powinno byc po spawie ,lub nalac i troszke sobie pojezdzi coby powietrze wygnilo cisnienie,jak to nie pomoze szuka nieszczelnosci w ukladzie ,dobrze jest te| wymienic termostat 30 zl a glowa spokojna ze to nie przez niego . u mnie przyczyn byla pompa wodna ,bylo slychac nawet na rozgrzanym silniku ale oczywiscie wylaczonym jak ssalo lewe powietrze teraz mam spokoj i milutka jazde ..pozdrawiam