Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KRC-278R + zmieniacz KDC-C469 czy zagrają razem ?

misiek_staszic 31 Mar 2009 18:55 991 1
  • #1 31 Mar 2009 18:55
    misiek_staszic
    Poziom 14  

Witam. Panowie jak w temacie. Trafił mi się rodzynek, absolutnie nowy i nieużywany zmieniacz KDC-C469 za 100 zł. Jako iż posiadam owe radio Kenwooda i zmieniarkę do niego (wizualnie identyczną), której laser już "dogorewa", kupiłem niewiele myśląc toto. Nie ma jednak żadnych tabel kompatybilności do tego sprzętu.

Co do zmieniarek to nie toleruję żadnego szajsu typu mp3, tylko zmieniarki audio. Jeśli więc miałoby nie działać, to jakiego innego kaseciaka kupić (zależy mi na kasetach bardzo) by obsłużył ten zmieniacz.

Dla osób obeznanych w kenwoodach: Czy coś złego stanie się z radiem i zmieniaczem gdy się je zepnie razem w takiej konfiguracji jak w temacie ? Wtyczki pasują...

Sprzęt jest w drodze pocztowej do mnie.
    Pozdrawiam!

0 1
  • #2 06 Kwi 2009 18:10
    misiek_staszic
    Poziom 14  

Witam ponownie.

Dziś doszła paczuszka - Zmieniarka działa super!
    Ten model ma dodatkowo obsługę płyt CD-RW (o CD-R pisać nie muszę) więc jakby co - polecam.

Gość znalazł jeszcze jedną, też nówkę sztukę - to była wyprzedaż sklepu Car Audio. Proponował mi ją za dodatkowe 50 zł - stan taki sam, jako że jedna paczka, a on nie ma gdzie tego trzymać. Byłem głupi że nie wziąłem.

Myślę że temat do zamknięcia. Słowem zmieniarka o symbolu podanym w temacie jest kompatybilna z wymienionym odtwarzaczem.

0