Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez z jednopunktowym wtryskiem bosch'a przekaźnikzwarcie

31 Mar 2009 21:04 3219 7
  • Poziom 22  
    Witam od jakiegoś czasu zaczął palić się bezpiecznik wtrysku i rozłączać się przekaźnik pompki paliwa, dodam, że przy przygazowaniu silnika opada wskaźnik paliwa (nie wiem czy ma to związek z tym co się dzieje), kiedy przerywa przekaźnik pompki silnik zaczyna nierównomiernie pracować i gasnąć (dzieje się tak przy pracy na paliwie jak i na gazie) gaz I gen. na śrubę. posprawdzałem czy wszystkie przewody w skrzynce są na miejscu, wyglądają w porządku. Co to może być ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 22  
    Jutro dalszy ciąg zmagań z Polonezem, miejmy nadzieję że w końcu do czegoś się dojdzie, zaczne właśnie od sprawdzania tego co napisane powyżej.
  • Poziom 22  
    Wskazówka już działa faktycznie problem tkwił właśnie w masie na zbiorniku, ale reszta nadal tak samo (chodzi o ten przekaźnik). Jutro wybieram się na diagnostyke do Bosch'a.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    aron20000 napisał:
    Wskazówka już działa faktycznie problem tkwił właśnie w masie na zbiorniku, ale reszta nadal tak samo (chodzi o ten przekaźnik). Jutro wybieram się na diagnostyke do Bosch'a.

Zrób sam sobie interfejs, bardzo prosty, chociaż komputer nie za dużo błędów wywala. Raczej, jeżeli Ci się kontrolka nie świeci na desce (silniczek) to z komputerem jest wszystko OK.

Polonez z jednopunktowym wtryskiem bosch'a przekaźnikzwarcie
  • Poziom 22  
    Właśnie podczas (w momencie) rozłączania przekaźnika i przerywania silnika check na desce się zapala na ok. 3 sek. Wielkie dzięki za schemat, ale chyba nie będę samodzielnie wykonywał, koszt na stacji diag. Bosch'a 60zł za sprawdzenie, a do interfejsu jeszcze komputer trzeba i prog (tak myślę?). Już nie mam za bardzo siły żeby walczyć z tym moim "poldkiem", jak zrobię żeby działał to chyba trzeba będzie posłać go w świat.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Ja za 80zl kupiłem starego laptopa do testów i idealnie się sprawdza przy interfejsach. Koszt tego interfejsu to ~5zł? Nawet stacjonarnego możesz użyć. Myślę, że bardziej się opłaca niż na stacje diagnostyczną jechać ;).