Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jetta 1,3 benzyna wtrysk- obroty

24 Kwi 2004 20:57 1103 1
  • Poziom 12  
    Czołem specjalisci
    Mam taki oto pronlem- jak uruchomie silnik- zimny, ciepły zresztą też to jest tak:
    obroty są nierówne bardzo nawet że zdarza się że gaśnie. Do tego czasem zapalela (miga) się lampka od ładowania (akumulator naładowany na full) i jak stoi to zapala się w momencie gdy słychac trrrrr jakieś- pewnie alternator. gdy lekko dodam gazu to jest w porzo, moze to niskie obroty ale już troche podniosłem je, świece włas\śnie co wymieniłe. Co dziwniejsze, na wolnych jak włączę światła, to przy naciskaniu (wolnym) na gaz najpierw wskakuje na obroty później się dławi i znowu normalnie już na wysokich obrotach. O co chodzi?? Moze za mała pojemność akumulatora? moze alternator? moze komputer?
  • Poziom 12  
    witaj

ja tylko odpisze ci co do komputera... sadze ze masz wielopunktowy wtrysk, jezeli tak to rano na zimnym silniku zdejmij kleme "-" z akumulatora na pol godziny, potem zaloz, uruchom silnik, i bez dodawania gazu czekaj okolo pol godziny az sie wlaczy wentylator, wtedy wylacz silnik, odpal jeszcze raz i jazda, mam nadzieje ze to ci pomoze, sam mam VW golfa na wielopunktowym wtrysku ktory nie ma zlacza diagnostycznego i to jedyny sposob na ustawienie kompa, papap