Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm PIRANHA ??

25 Kwi 2004 02:00 3298 9
  • Poziom 10  
    Witam jestem zielonym w temacie alarmow.Posiadam alarm PIRANHA model SCM 18 RND ,od pewnego czasu nie dziala mi pilot zmienilem baterie ale to nic nie pomoglo , najprawdopodobniej sie rozprogramowal tak mi powiedzieli szpece od alarmow tylko ze oni nie maja schematu to tej firmy i nie wiedza jak to zrobic.Moze ktos mial stycznosc z takim alarmem i wie jak go zaprogramowac ? Prosze o pomoc.
  • Poziom 11  
    W większości alarmów jest przycisk "reset". Musisz znaleźć centralkę alarmu i kasując przywrócić ustawienia fabryczne. Powinno pomóc.
  • Poziom 10  
    Witam ponownie.
    Dzięki za podpowiedz ale w moim alarmie nie ma żadnego przycisku reset,a on nadal nie reaguje na pilota.W centralce jest malutkie złącze cztero nóżkowe i w pilocie jest takie samo,może trzeba połączyć pilota z centralką i wtedy się zaprogramuje? :(
  • Specjalista elektryk
    Witaj
    wydaje mi się, że możesz to zrobić tylko zdalnie, przez ponowne wprogramowanie - ale niestety potrzebujesz instrukcji - próbowałeś znaleźć stronę producenta?
    pozdro
  • Poziom 10  
    Niestety firma produkująca alarmy nie ma chyba strony.Szukałem w necie ale bez rezultatów. :(
  • Specjalista elektryk
    Witaj
    czytam akurat moją instrukcje od alarmu (Forteca super) i na to wynika, że mogę dołozyc następne piloty - ale żeby tego dokonac potrzebuje już działający pilot - nie jest wspomniane jak zaprogramować pilot podstawowy
    w jakim aucie ten alarm masz zamontowany??? - czy jest on montowny seryjnie??? jeżeli tak - to będzie to łatwiej znaleźć opis użytkownika czy serwisowy
    pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Kupiłem auto z tym alarmem a jest to audi . Alarm był zamontowany przez poprzedniego właściciela , ale nie mam kontaktu z nim.Posiadam do niego intrukcje ale nic w niej nie pisze na temat programowania pilota możliwe że alarm poprostu "padł"i musze sobie nowy sprawić :(
  • Spec od samochodów
    Napisz jakie jest oznaczenie na scalaczku w pilocie bo to byly alarmy stalokodowe
  • Poziom 10  
    Witam.
    Na scalaku pisze dokładnie tak O.R.V.E.L.C2 chyba motorola bo jest zanaczek 1E25B LZC P9343 .
    Dziękuje bardzo za zainteresowanie.
  • Poziom 1  
    Witaj
    ja również jestem posiadaczem alarmu Piranha tyle tylko ze modelu SC07P i mam podobny problem do twojego. Od dłuższego czasu jeden pilot był nie używany, rozładowała sie w nim bateria. Gdy chciałem go użyć pilot działał (świeci sie dioda sygnalizująca naciśnięcie przycisku) ale alarm nie uzbraja sie ani nie chce się wyłączyć. Nigdzie nie moge znaleźć instrukcji do zaprogramowania pilota, bo chyba to go boli. Odpowiedz proszę jak ty rozwiązałeś ten problem. Dzięki