Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka Whirpool (Silent 536)

02 Kwi 2009 10:56 2396 5
  • Poziom 9  
    Witam !
    Proszę o pomoc z sprawie zlokalizowania typu zmywarki Whirpool.Niestety nie ma tabliczki znamionowej,stąd nie mogę zlokalizować typu urządzenia.Mam programator do wymiany,lecz mądra pani w serwisie powiedziała mi,że potrzebny jest typ w/w urządzenia.Nawet nie pomogło to,ze programator wymontowałem i zaniosłem do serwisu.Jedyne to co wiadać to na przednim panelu to nazwa Silent 536.

Będę wdzięczny za każde wskazówki

Maciek
  • Poziom 26  
    Powiem tak silent 536 to bardzo stara zmywarka i obawiam się że nawet nie będzie programatora do niej w servisie centralnym (producent ma obowiązek zabezpieczyc wszystkie części do naprawy gwarancyjnej przez 8 lat po zakończeniu produkcji danego modelu)
    z własnego podwórka powiem Ci że nigdy nie było potrzeby wymiany tych programatorów (nigdy się nie zepsół w naszym województwie przez 15 lat) jeśli jesteś pewien że ten programator jest padnięty to proszę o kontakt na gg 3495559
    nie jestem pewien czy gdzies nie mam takiego jednego prog... potem dogadamy szczegóły....
  • Specjalista AGD
    Timer "A" EO 5051D "PROGRAMATOR ""A"" EO 5049"

koszt 288 netto
  • Poziom 9  
    Witam !
    Najprawdopodobniej programator,ponieważ przy pracy zacinał się i trzeba było go ręcznie przekręcać...Bo nic innego na myśl mi nie przychodzi żeby się zepsuło..

PS.W sprawie ewentualnego kupna w/w skontaktuję się .Dziękuję za pomoc... Maciek
  • Poziom 9  
    Witam ponownie !
    A można się dowiedzieć jeszcze konkretnie jaki to model zmywarki jest ?

Maciek
  • Poziom 21  
    Kody 12NC zmywarek Whirlpool umieszczane są;
    - na drzwiach z prawej strony, widoczne po ich otwarciu
    - na dolnym cokole widoczne po zdjęciu plastykowej osłony.