Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW vento,1992/1995-problemy z licznikiem

panter88_88 02 Kwi 2009 13:45 1504 3
  • #1 02 Kwi 2009 13:45
    panter88_88
    Poziom 2  

Witam mam nastepujący problem. jakiś czas temu zrobiło mi sie zwarcie na alternatorze spalił się ,ponad to poszedł tez licznik;/ zaprowadziłem do elektromechatronika wszytko elegacko naprawil. komputer nie wywala żadnego błędu jednakże co jakiś czas licznik odmawia posluszeństwa po porstu wywala error i obrotow ani predkosci juz nie pokazuje i od nowa czeka mnie wizyta u elektromechtronika ktory potrafi naprawic licznik jednakze nie moze znalesc przyczyny dlaczego tak sie dzieje:/ czy mial ktos podobna sytuacje i moze wie co warto sprawdzic ze do czasu wszystko dziala a pozniej ni stad error. dziwne jest to ze temperature, paliwo pokazuje dobrze jednak na malych obrotach miga kontrolka od oleju i strach jezdzic:/:/ czy to moz miec cos wspolnego????

0 3
  • #2 02 Kwi 2009 14:43
    adam7009
    Poziom 38  

Problem z pamięcią licznika,najprostrzym sposobem będzie wymiana na inny.Koszt mniejszy niż naprawa.

0
  • #3 03 Kwi 2009 15:50
    panter88_88
    Poziom 2  

nom tylko ze licznik podpiety inny i sie zrobilo znowu to samo:/:/:/wiec to musi byc co inngo:/:/ a najgorsze jest to ze komputer nie pokazuje bledu;/

0
  • #4 07 Kwi 2009 10:42
    panter88_88
    Poziom 2  

i jeszcze takie male pytanie bo nie roientuje sie za bardzo czy jak bede jezdzil z takim licznikiem nie dzialajacym moge spalic komputer;/;/;/;/

0