Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MAZDA 323F BJ rok 2001 i diagnostyka Air bag

slawinek 02 Kwi 2009 20:12 6123 4
  • #1 02 Kwi 2009 20:12
    slawinek
    Poziom 12  

Chciałem pomóc kolesiowi.

Ma w swojej maździe problem z kontrolka airbag.Kontrolka ta się świeci i nie gaśnie.
    Sprawdzaliśmy jego autko interfejsem pod komputerem na różnych programach typu obd2 ale nigdzie nie wyświetlało błędów.Wygląda mi na to,że te programy nie widzą sterownika airbag.Także nie ma nigdzie zakładek ani niczego związanego z airbag.W sumie to sama diagnostyka silnika,która nie pokazała żadnych usterek.

Czy może mi ktoś podpowiedzieć czym tą usterkę zdiagnozować?Jakim sposobem?Jakim programem?Auto nie było bite.

0 4
  • #2 02 Kwi 2009 20:19
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 02 Kwi 2009 20:23
    slawinek
    Poziom 12  

jorge83 dzięki za info
    Rozumiem,że musi se kupić tester bo ten interfejs służy tylko do diagnostyki silnika tak?
    Od razu zadam pytanie czy czymś takim jak tu w linku da radę skasować?
    http://www.diagnostik.pl/testery_diagnostyczne/interfejs_tester_diagnostyczny_mazda.html

Napisz też dlaczego ten błąd nie znika samoczynnie i czy mógł powstac w wyniku użycia rozładowanego aku?I w jaki mniej więcej sposób tym testerem ten błąd się kasuje.Czy wystarczy podpiąć i co dalej?

0
  • #4 02 Kwi 2009 20:31
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 02 Kwi 2009 21:16
    slawinek
    Poziom 12  

ok wszystko jasne tyle że taki co ma jakiś sprzęt i pojęcie jak to zrobić to jest nieco odemnie daleko.Dzięki za info

0