Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Połaczenie wideodomofonu ze zwykłym domofonem

03 Apr 2009 18:29 1726 4
 • Level 11  
  Mam takie coś WL-06D - jednorodzinny i wideodomofon tej samej firmy( na dole linki)Jeden wisi na lewej a drugi na prawej stronie są zasilane z oddzielnych zasilaczy. wideo steruje ryglem a ten drugi nie (bo tak chciał poczatkowo klient) teraz zmienił zdanie po 2 latach bo pani z solarium musi chodzic otwierać drzwi:) Jak myslicie? gdy podepne rygiel pod domofon to powinno działać bez kolizji? Zasilanie domofonu 12 a wideo 18. Rygiel sterowany impulsem.
  Link
  Link
  [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Level 12  
  Domofony i videodomofony z genwaya mają wyjście przekaźnikowe sterujące ryglem (styki bezpotencjałowe) - wystarczy połączyć styki przekaźników rygli w obu kasetach równolegle.
 • Level 11  
  OK czyli to samo mogę zrobić przy ryglu? Wpinajac równolegle drugi kabel od domofonu?
 • Level 12  
  Nie do końca - jeżeli przy ryglu masz 2 żyłowy przewód , to nie (będziesz zwierał obwód) - w takim przypadku musisz to zrobić w kasecie videodomofonu - podepnij równolegle przewody sterujące ryglem z domofonu do tych samych przewodów w videofonie.
 • Level 11  
  kabel jest dwuzyłowy . Tylko jest problem żeby to pozwierać bo kasta nie jest jedna pod drugą tylko na przeciw siebie :( i nie ma tam podejscia żeby je jakos razem pospinać.